Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél hol kezdődik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél hol kezdődik a zaklatás kategória?

Figyelt kérdés
Mennyi kell hozzá?

2020. jún. 22. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Ha nem jön be a pasi, már a második próbálkozásnál feljelentem.
Ha 2-3 alkalomnál többször próbálkozik az zaklatás
Ahhoz hozzám is kell érnie az a 2-3 vagy több alkalom mellett.
Elég ha bámul, utána viselje a következményeit.
Nem szoktam feljelentgetni senkit, a pasim elintézi a zaklatót.
A bámulás elég és már hívom is a pasimat.
Megveretem a pasimmal, ha nem érti mit jelent az, hogy NEM.
76 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha az első nem után bármivel bepróbálkozik.
2020. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha elkezd utánam nyomozati/bárhova követ, hogy leselkedjen rám

Ha valahol letiltom és más fiókból/számról kezd el zaklatni

Ha nem ért a nemből, pedig legalább kétszer nyíltan és egyértelműen kifejezem felé, hogy nem akarok semmit tőle még barátként sem.



Nem a pasimmal szoktam megveretni és nem égetem magam fölösleges feljelentéssel. De ha eldurvul és veszélyben érzem magam miatta, mert például megtalál a munkahelyemen vagy ott terem az ajtóm előtt, akkor biztos segítséget kérek a rendőrségtől.


Ha csak nem bír leállni a látszólag ártalmatlan nyomulással és ott talál meg, ahol amúgy is találkoznánk vagy facebookon írogat, akkor hajlamos vagyok egy életre elvenni a kedvét ettől és nyilvánosan megalázni, megszégyeníteni, hogy nem szégyelli magát, hogy ezt csinálja, nem tud leállni, stb

2020. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Drága kérdező, a zaklatás azt jelenti, miután a zaklatott fél egyértelműen tudomására hozta a zaklatónak, hogy amit csinál, azt ne tegye / azonnal hagyja abba, de a zaklató ezt egyáltalán nem veszi figyelembe, és tovább folytatja. Ez a hivatalos definíció.
2020. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyiknél máshol kezdődik.
2020. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
vicces kérdés :) Szokás szerint egyik válasz sem jó, mindig ilyen szavazásokat írtok ki.
2020. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
Kb a köszönsz neki kategóriánál mostanában
2020. jún. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Ha bepróbálkozik annak ellenére, hogy az első bepróbálkozásnál közöltem, hogy köszönöm, de komoly párkapcsolatban élek, akkor az már zaklatás.

Nem kell feltétlen az, hogy bepróbálkozzon. Ha egy vadidegen az utcán elkezd követni, az is az. Pont most volt múlt héten ebben részem. Pedig csak munkából mentem a kocsim felé fényes nappal, kb. 800 méteres szakaszon. A kezem a táskámban azért ott volt a cs-gázon..

2020. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Ha 2 másodpercnél tovább nézel feléje. Manapság már ezt is annak gondolják a kedves, független és erős hölgyek..
2020. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

A) Ha nem jön be neked, akkor már a köszönése is zaklatás!

B) Ránézel és nedvesedik a bugyi, akkor a kapásból a szobára hívás sem zaklatás :)

C) Bejön neked, de a barátnőknek nem és az ingyen italokhoz beszélgetés is társul már zaklatás.

2020. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
4-esnek igaza van. Ha ronda vagy már az is zaklatás egy nőnél, ha megbámulod. Ha brutál jóképű, akkor mindegyik csak flörtölés...
2020. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!