Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt rokonod vagy ismerősöd...

Volt rokonod vagy ismerősöd aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

Meg tudtál neki bocsájtani?


Nekem egy távolabbi rokonom lett öngyilkos , kőgazdag volt majd vett fel hitelt a válság előtt (2008) és nem, hogy terjeszkedni , de megélni nem tudott már de nem bírta ki, vadászott, volt fegyvere innentől meg az elkeseredés oda juttatta , hogy végezzen magával ekkor 2011 volt ( csak mondom, nem 2008-ban hanem rá 3 évre).


Megértettem tettét, de szomorú rá gondolni.



2020. júl. 25. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de két ismerősöm is így veszítette el kedves barátját
2020. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám. És apám egy barátja.
2020. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt is, apám egy barátja. Az egyetlen barátja, akit bírtam. Nem találkoztam vele sokat, tán egyszer vagy kétszer, de rendkívül intelligens és humoros embernek ismertem meg. Mély benyomást tett rám ilyen kevés ismeretséggel is. Begyógyszerezte magát.
2020. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Öcsém. Nem bocsájtom meg neki soha. Tönkretette a fiatalságomat, a legszebb éveimet és a szüleim életét és még a gyerekem életére is hatással lesz, pedig a gyerekem 12 évvel az öcsém halála után született. Viszont a gyerekem egész tinédzserkorát, főleg 20 körül át fogom rettegni, minden szerelmi csalódásánál az fog az eszemben járni, hogy mi lesz, ha ő is végez magával? Szerintem idegösszeomlást fogok kapni, mire férjhez megy.
2020. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Nem túl közeli ismerősöm volt, de megrázta az egész várost (kisvàros). A tizedikről ugrott ki, és 16 éves volt. Borzasztó tragédia.
2020. júl. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 17-18 éves volt a lány és felakasztotta magát. Senki sem tudta miért, senkinek sem beszélt a problémáiról. Magában tartott mindent.
2020. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy volt osztálytársam. Nem tudom, mi volt a háttérben, nem is tartozik rám, és egyébként sem ítélem el az öngyilkosokat.
2020. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok, én sem ítélem el, nem haragszom rá, nem gyűlölöm a tette miatt. Volt sok igazán mélypontom, tudom milyen. Talán legközelebb nekem sem lesz már erőm kimászni és folytatni.

Egyszer úgyis mindenki meghal.

2020. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém. Soha nem álltunk közel egymáshoz (igazából csak tudtunk egymás létezéséről mert nem ugyanott nevelkedtünk) így nem volna mit megbocsátani neki. Igazából a haláláról is az önkormi értesített, hogy a temetést rendezi kellene.
2020. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagybátyám, 28 eves volt, meg azóta sem kerdeztem rá, hogy miert, pedig ennek már 18 eve, kicsi gyerek voltam meg, de emlekszek az egesz hangulatra, ahogy a kocsi hátuljában ültünk a tesómmal, valamiert nem akartak, hogy mi is odaálljunk, es hallgattuk nagymamánkat mondani a nevet, folymatosan, megállás nelkül ;(
2020. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!