Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt rokonod vagy ismerősöd...

Volt rokonod vagy ismerősöd aki öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

Meg tudtál neki bocsájtani?


Nekem egy távolabbi rokonom lett öngyilkos , kőgazdag volt majd vett fel hitelt a válság előtt (2008) és nem, hogy terjeszkedni , de megélni nem tudott már de nem bírta ki, vadászott, volt fegyvere innentől meg az elkeseredés oda juttatta , hogy végezzen magával ekkor 2011 volt ( csak mondom, nem 2008-ban hanem rá 3 évre).


Megértettem tettét, de szomorú rá gondolni.



2020. júl. 25. 00:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Apám,anyai nagyapám ''sikeresen'' öngyilkos lett,uncsitesomat visszahozták,de.... ,nekem is volt egy kísérletem,ez a család,ismerösök közül meg egy haver ugrott ki a 9. röl...Az a helyzet,hogy azért teszik meg,mert ök ugy látják,hogy nincs más megoldás..tehát NEKIK nincs más ut.Kivulállokent könnyu nyefegni hogy szép az élet,stb,de higgyétek el,ök ugy látják,hogy nincs más megoldás..ha lenne,nyilván nem a legradikálisabb,végsö megoldáshoz nyulnak.Számukra nincs más ut.
2020. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Önzésnek gondolom az öngyilkosságot, de nem kell haragudni. Ő igy döntött és csak elfogadni kell, ami nem könnyű.
2020. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!