Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan orvosokról, akik csak úgy letegezik a betegeket, még ha először találkoznak akkor is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én még soha nem találkoztam ilyennel. Sőt leginkább olyanokkal, akik levegőnek nézik a beteget.
2020. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sosem tegezik le a betegeket, ha nincs háttér, és valahonnan nem ismerik egymást vagy ismerős-ismerősén keresztül már telefonban megismerték egymást.
2020. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2 Mindig van kivétel.
2020. júl. 25. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én a fordítottját tapasztaltam rendszeresen. Én ugyan nővér vagyok és fiatal az arcom, engem is folyamat letegeznek akár 60 éves férfiak is.. ugyanezt a fiatal orvosokkal is megteszik,ráadásul olyan stílusban,amit én max valami cimborával engednék meg. Volt már ebből nem egyszer konfliktusom. Eddig 6 helyen dolgoztam de beteget tegező orvossal nem találkoztam.
2020. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez az orvos az idős, 80 év körüli hölgyeket is letegezi. Csak néztem.
2020. júl. 25. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Van pár szenilis,kissé már bolond idős orvos,akinek "érdekes" stílusa van. :) a masik variáció amikor már úgy el van szállva a sok paraszolvenciától meg diplomától,hogy azt hiszi bármit megengedhet magának.
2020. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam ilyen orvossal. Meg olyannal is, aki köszönni sem tudott. Primitív bunkó az ilyen.
2020. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

7es

Rájuk kell kiabálni. De komolyan..

Volt egy intézetvezető nagy nagy főorvos,aki rendszerint nem köszönt,főleg "csicska" nővéreknek, betegeknek. Egyszer egy zárt folyosón jött velem szemben, én meg full hangerőn kiabáltam "jó napot kívánok". Megijedt az öreg rendesen meg húzta a száját,de utána mindig köszönt.

2020. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. Amíg rendesen ellátja ami bajom van, a legkevésbé sem izgat hogy tegez vagy magáz.
2020. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én orvostanhallgató vagyok, én sem találkoztam még ilyennel soha. Egyedül akkor hallottam orvost tegeződni felnőtt beteggel, ha egyébként is ismerőse volt az illető (nyilván kölcsönös volt a tegeződés). Nekem is ugyanaz a tapasztalatom, mint az egyik előző válaszolónak: hiába magázódok és beszélek udvariasan minden beteggel 18-120 éves korig, sokszor ennek ellenére is a "kiscica, hozzá má egy tiszta lepedőt légyszíves" stílust kapom vissza.
2020. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!