Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A GLS futárt ha felhívom hogy...

A GLS futárt ha felhívom hogy hozza egy órával hamarabb a csomagot, rugalmasak?

Figyelt kérdés

Megadtak egy 3 órás időintervallumot, de abból az utolsó egy óra már nem jó, mert el kell mennem itthonról. Holnaptól pedig szintúgy nem leszek itthon.

Akiknek van tapasztalata a GLS-el, nem tudják esetleg mennyire rugalmasak a futárok ilyen téren? Vagy ha be van táblázva, nem fordul ide kicsivel hamarabb ha kérem?


2020. júl. 29. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem hívod fel, nem tudod meg.
2020. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyen.

Felhívtam,hogy el kell mennem az utolsó órában és mondta,hogy akkor előrébb veszi a mi utcánkat és hamarabb is jött.

Azt viszont nem tudom,hogy minden futár ilyen rugalmas-e de egy próbát mindenképp megér.

2020. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2020. júl. 29. 08:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, de szerintem rugalmasak. Legalábbis nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt.
2020. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Felszoktam őket hívni ilyen esetben, pl épp tegnap :)

Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak velük.

2020. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hívd fel és kérdezd meg, nem hinném hogy alapból úgy lenne betervezve, hogy pont az időablak végére érjen oda
2020. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felénk a GLS a legrugalmasabb, de volt már, hogy elmentem én a csomagért, megkérdeztem, hol van, és odamentem, vár a fene, míg ideér.
2020. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 29. 09:30
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem... nekem konkrétan el kellett mennem a csomagomért mert nem volt hajlandó nálam kezdeni. Inkább 200 méterrel odébb volt. Pedig reggel 8-kor szóltam neki.


Szépen megvártam amíg kiszámolta a visszajárót az utolsó 20 forintig a bunkó paraszt.

2020. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos velem sem volt ilyen rugalmas. Azt írták déltől 3ig jön a csomaggal, de nekem fél 3kor legkésőbb el kellett indulni a gyerekért. Felhívtam, nem tudta megoldani, hogy hamarabb jöjjön, amúgy meg 2kor láttam megállni az utcában. Lehet véletlen, lehet direkt volt, nem tudhatom. De nekem eznem volt jo tapasztalat velük.
2020. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!