Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ragaszkodok a legjobb...

Miért ragaszkodok a legjobb internetes barátnőmhöz ennyire?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők lettünk de abba akarja hagyni a virtuális életét de nekem nagyon hiányozni fog és kicsit stresszelek is mert fáj a hasam,nagyon fontos számomra hisz ő az egyetlen barátnőm akivel így megtudtam volna beszélni mindent..mit tegyek hogy egy netes butaságért ne legyek ennyire érzékeny??

Hisz miatta normális ember nem depizne félek hogy függő lettem


2016. jan. 5. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nincsen igazi barátnőid
2016. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs rajta kívül senkid,így félsz,hogy egyedül maradsz. Hiszen így is egyedül vagy,de netes barátnőd adott egy kis támaszt,társalgást stb.


Ajánlom,hogy barátkozz meg élő emberekkel,személyes kapcsolatokat alakíts ki.


Hidd el 100x jobb egy élő barátnő akit érzel,átölelhetsz,együtt táncolhattok,hülyülhettek,sírhattok,nevethettek,mint írogatni és smile-t dobni.


Idővel a netes ismeretségek elkopnak,unalmassá válnak pont azért,mert csak irogattok. Közös élmény nulla, érzelmek kimutatása nulla. Hiszen attól mert a mondatokhoz tol egy mosolygós smilet nem fogod tudni,hogy valójában mit érez.


Nem mindegy hogy:


Jól vagyok :) :D


Jól vagyok :( :'(


igaz?


Élőbe egy barátod előtt nem lehet takargatni mit érzel :)

Én barátnőm is olyan,hogy találkozunk és hiába mondja jól van nincs semmi,az arcára van írva, a viselkedése, a mimikája az egész testbeszédén látszik,hogy vmi nem stimmel. Egy smileval a neten ezt eltüntetjük.


Hogy ne legyél érzékeny rá,gondold át amit írtam.

Ismerkedj élőben,netes embereket meg felejtsd el.

Unalom űzésnek,tapasztalatnak jók a netes emberek. Barátnak nem mondhatóak azért.

2016. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez igaz :oo

Tényleg nagyon hiányozna és fogalmam sincs hogy tegyem magam ezen túl..de köszönöm megpróbálom:))..

Az a legrosszabb hogy fáj a hasam és a suliba is ezen rágódtam és olyan rossz hogy emiatt vagyok rosszul..nem akarom azt amit tavaly

2016. jan. 5. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tökre megértem, amit érzel, én is voltam ilyen helyzetben, amikor az egyetlen támaszom az volt, hogy rohantam haza a suliból, nyomtam be a gépet és nyomattuk a chatet meg az MSN-t. De minket nem tartott össze más, csak a közös rajongás egy együttes iránt. Mihelyst a barátnőm elkezdte maga körül felfedezni a világot, beleszeretett egy fiúba és elkezdett bulizni, megszűnt számomra létezni, mert úgy éreztem, hogy cserben hagyott.

Aztán rájöttem, hogy voltaképpen az volt a normális, amit ő csinált és lassan én is kinyitottam magam. Lettek hús-vér barátaim, akikkel el tudunk menni szórakozni.

Azóta egyébként napi szinten ismét chatelünk, de most már normalizálódott a viszonyunk és találkoztunk is párszor. :)

2016. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy.....nem szoktam ismerkedni mert nem megy..félek mit gondolnak majd rolam..sose megyek közössége se
2016. jan. 5. 18:36
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnálom de örulok hogy te már túl vagy rajta..irigyellek :)
2016. jan. 5. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kell győzni ezeket a félelmeket.
2016. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!