Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az szerintetek ciki lehet, ha...

Az szerintetek ciki lehet, ha mondjuk valaki megszökik egyéb okok miatt otthonról, aztán előkerül, de az eltűnést megírják bizonyos hírportálok és fent van a neten ez, a fényképével együtt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Ciki
Nem ciki
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
xdd ez megtörtént veled?
2020. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Akkor, ha megszégyenülten, magától kullogott haza.
2020. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez kb olyan, mint egy bankrablás, ahol milliárdokat zsákmányoltak a rablók, de lebuktak, mert nem vettek fel maszkot. Irtó ciki :D
2020. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem kellett volna elszöknöd 11 évesen. Ezen már nem tudsz változtatni. Ahogy az előző kérdésednél leírtuk, ne aggódj, ne rágózz ezen ennyit.
2020. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Szerintem tök mindegy, mert manapság ha a hirportálok megírnak egy cikket, az egy-két napig kint lesz a főoldalon, aztán meg eltűnik a sülyesztőben, és mindenki elfelejti.

2020. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 persze, az átlag ismeretlen ember rögtön elfelejti, de akik ismerik, nem.
2020. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Vedd poenra. Nagyban segit a hozzaallas a környezetet is befolyasolja ha röhögsz rajta.


Nekem volt hogy anyàek kerestettek külföldön(mert nem vettem fel a telot), meg aztan mamàm x év mulva (mert megint nem vettem fel a telot)es amikir be kellett mennem a rendörsegre (àramszolgaltato hanisan vàdolt es feljelentettem), azzal kezdték hogy "maga az, aki mindig eltünik es keresni kell?" :D

2020. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még sokszor megkérdezed?
2020. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(Fb I.Ö. csopiból jövök, de szeretnék név nélkül válaszolni)


Ez a szülőknek ciki, hogy ilyen rossz körülményeket biztosítanak neked, gyakorlatilag lexarnak.


Tinifejnek nehéz amúgy jót mondani, tanácsolni.

Hosszútávon az lenne a jobb, ha most maradnál, és megtanulnád kezelni a helyzetet. Elmenekülni a baj elől csak azt jelentené, hogy mindig menekülnél. Inkább most ess túl ezen, mint munkahelyen, gyerekek mellett, stb.


Munkánál lesz szívás. HR-esek utánanéznek a jelentkezőknek. Jog kategóriában kéne kérdezni erről, hogyan vetetheted le a rólad szóló cikkeket. Mert ez azért hátrány, ha azt találják rólad, nem jó körülmények közt nőttél fel. Ezzel érdemes foglalkozni.


Szüleid passzívak a gondjaiddal, így magad maradtál. Neked kell megoldanod. Főleg, ha már nincs szekálás, elviselhető a közeg,akkor inkább innen indulj ki. Jelen állapotodban nagyobb az esély arra,hogy egy rossz közegbe kerülsz, ahova megint nem tudsz beilleszkedni. Tehát nincs meg a kezelési tapasztalatod, így ugyanaz lesz, ismétli magát a múlt. Csak már picit nőttetek... most nem ovis beszólogatások lennének, hanem csak ignorálás pl.


Gondold át jobban! Ne a suliváltás legyen az első, hanem próbáld ki, hogy hogyan tudsz új közösségbe beilleszkedni (új sport,szakkör, hobbi, stb társas dolog)! Aztán ha úgy látod nincs kockázata a költözésnek, tudod már kezelni a társadalmi nyomást, akkor készen állsz új közegbe menni. Tehát amíg a mostaniban nem vagy jól, addig az új sem lesz jó, csak más...

2020. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, egy kicsit lehet, de ez inkább lehet, hogy a családod szégyene; de nagyon mindenesetre nem ciki szerintem. Tehát a körülötted lévő emberek, ha nem tisztelnek, nem vesznek emberszámba, amikor beszélnek veled, és nemhogy nem egy ilyen támogató "fészek " a család, az otthonod, hanem ilyen "nyomorgás " megy; és szóval tudatosan bántanak,és fájdalmat bármilyet testi lelki okoznak neked; akkor na szóval az az ő saruk. Szóval nekik is ciki van.
2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!