Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan ne foglalkozzak...

Mégis hogyan ne foglalkozzak a többi emberrel, mikor nekik minden összejön, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés
Nem voltam mindig ilyen, csak fiatalként még volt reményem, hogy hátha jobb életem lesz, de nem lett. Míg én egyedül vagyok 28 évesen, mások már rég megházasodtak, vagy gyerekük van a párjuktól. Nekem meg semmim sincs, csak az jut hogy ezeket az embereket lássam, hogy nekik minden összejött.
2020. aug. 1. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi jött nekik össze pontosan?
2020. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Töröld le magad minden közösségi oldalról, amit ott látsz, hazugság.


Foglalkozz a saját életeddel és a felét ne hidd el annak, amit másokból látsz. Mindenhol ég a ház vmi miatt.

2020. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Hatalmas probléma:DDD

Attól, hogy valakinek lett párja, attól még nem jött össze minden...

Kecó, hitel-adósság, kocsi, karrier...van már???


Amúgy, ha te is tudsz reggelizni mint ők, akkor el kellene gondolkodnod ezen a "nekik minden összejön" butaságon...

2020. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Azért ne foglalkozz ezzel, mert ez szimpla irígység. Az irígység az egyetlen olyan tulajdonság, a mi nem vezet sehova, ettől nem leszel okosabb, tapasztaltabb.

Ne azt nézd, hogy mijük van, hanem azt, hogy hogyan jutottak el odáig. A férfiak gyúrnak, adnak a külsejükre, jó szakmát választanak, van pénzük, tudnak beszélgetni a nőkkel, nem csak a számítógépüket bújják. Változtatnod kell, mert csak TE MAGD tudsz változtatni.

2020. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Foglalkozz! Söt! Utálkozz! Ne azt nézd, hogy mit tettek és hogyan? (Még a végén szembe kellene nézned önmagaddal!)
2020. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
És mit mondasz a kérdezőnek ha nő? Akkor nyilván kizárólag olyan pasit keres aki gyúr, jó szakmát választ, van pénze és ad a külsejére. Egyszerű a világ...
2020. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

csináld azt, amit ők is tettek.. és akkor neked is lesz.


Kezdésképp ők nem sírtak a gyk-n és nem írtak ki 150 kérdést, hanem kimozdultak a csigaházaikból és ismerkedtek.. a többség rengeteget csalódott... többet, mint amit te most el tudsz képzelni.

2020. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sose gondoltam így az emberekre ahogy te ennyi idősen. Soha-és később sem.


Itt a problémád netovábbja-szerintem.

2020. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb ember elég sok mindent tesz magáért. Csak ez kívülről nem látszik. Te gondolom még nem tettél semmit, vagy egy-két kudarcélmény után visszahúzódtál a csigaházadba. De még nem késtél le semmiről, 28 évesen, akkor se ha lány vagy.
2020. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Öreg tó.

Békaugrás.

Vízcsobbanás.


Ngna Nuim a kolostor zen mestere kereste utódját. Kihívta őket az udvarra. Megtöltött egy vödrött vízzel.

- Aki megmondja mi ez, ő lesz az utódom.

A legesélyesebb Kuan Shi azt mondta: - Hintalónak nem hívhatjuk.

Ekkor a kolostor szakácsa Wan Me Yoon felrúgta a vödröt. Nuim tudta ki lesz az utódja.


Amikor Nuim az örökkévalóba távozott Wan me Yon a kolostor számára szakácsot keresett. A felvételi egyszerű volt. Elé tett egy halat és egy kacsát a jelölt elé, és megkérdezte: Mi ez?


Sokan pályáztak a szakács állás betöltésére, Wan a tökéletes szakácsot kereste. Milyen válaszok születtek? "Mi lenne,hát hal, kacska. Keszeg,ponty..." Wan már azt gondolta nincs mit tennie neki kell visszamenni a kukta elé, ám egy napon Fuyomi tévedt a kolostorba, mert éhes volt a hosszú vándorlás során. Gondolta a legjobb, ami vele történhet, ha szakács lesz egy kolostorban és mindig megtöltheti bendőjét.

2020. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!