Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan ne foglalkozzak...

Mégis hogyan ne foglalkozzak a többi emberrel, mikor nekik minden összejön, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés
Nem voltam mindig ilyen, csak fiatalként még volt reményem, hogy hátha jobb életem lesz, de nem lett. Míg én egyedül vagyok 28 évesen, mások már rég megházasodtak, vagy gyerekük van a párjuktól. Nekem meg semmim sincs, csak az jut hogy ezeket az embereket lássam, hogy nekik minden összejött.
2020. aug. 1. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 nem értem
2020. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szóval ott tartottunk.


Gondolta a legjobb, ami vele történhet, ha szakács lesz egy kolostorban és mindig megtöltheti bendőjét. Wan Yoon elé tett egy halat, és megkérdezte, mi ez?

Fuyomi csak annyit mondott: - kaja!

Wan Yoon felkiáltott - Megvan az új szakácsunk!

2020. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Körülöttem mindenkinek fix kapcsolata van, valakinek már megvolt az esküvő is, mindenkit eljegyeztek, élettársuk van, sikeresek. Mindenkinek 2-3 autó, plusz motor, sikeres állás, oktatók, vezetők, kisfőnökök, jó hobbik, mindenki szerepel, turnéra jár, stb. Nekem egy szar, egyszerű képzés nem jön össze, meg idiótàbbnàl idiótább embereket fogok ki, munkahelehetőség meg nulla, még tanulok, de nem tudom mi legyen ezután. Egyetemet biztosan akarok, de ahhoz pénz is kéne...rengeteg.

Irigy vagyok nagyon, arra nem is igazán, hogy valaki házasodik, vagy hasonló, inkább a sok pénzt irigylem, a jó melóhelyeket, a nagy házat, és a 2-3 autókat fejenként.

2020. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!