Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam amiért családos...

Utálom magam amiért családos emberrel foglalkozok de nem tudom el engedni, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Ő 28 éves en 16

Csak egy gyereke van , és élettársa.

Azért mentem bele ebbe a dologba mert olyanokat mondott hogy nem szereti az asszonyát és hogy ott akarja hagyni de addig jo ő még nincs más.

Csak csók volt, de az egyik szemem sír a masik nevet.

Gyerekes apával????

Nekem ő lenne az első, és ha csak hulyit? Hogy lehet valaki ennyire szívtelen?

Eddig is lelki sérült beteg ember voltam de mióta csókolóztam vele még jobban ki vagyok hiszen en nem tennék ilyet sose nem tudom mivan velem.



És olyat is mondtaak nekem hogy terhes állítólag a nő, megkérdeztem azt mondta nem igaz, elmondana. De hozzateszem olyan emberek mondták akik azr akarják hogy ne foglalkozzunk egymással.

Nem tudom mit tegyek teljesen ki vagyok

Kérlek titeket segítsetek nekem adjatok tanácsot


2016. dec. 29. 13:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mert ugyebár így hogy van egy gyereke es már nem olyan kicsike, nem valószínűtlen hogy nem hagyná ott őket de ha kis baba lesz tuti hogy nem hagyja ott őket se terhesen

De en nem is tudnék úgy élni hogy el vettem valakitől meg ugy mondd szét szedtem egy családot

2016. dec. 29. 13:55
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az asszonyának hogy csókolóztatok, hidd el ő majd megtanít arra hogy el tudd engedni...
2016. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na meg ez is.... Az a nő egy idegbeteg állat
2016. dec. 29. 13:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős (az asszony)?
2016. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, kb. 98% az esélye, hogy hülyít. MERT az élettársát, gyereke anyját is hülyíti, hiszen veled smárol. Ha hülyének nézi azt, akihez köze van, akivel közös élete van, akkor téged ne nézne annak, az idegent, a senkit?

2, NEM kezdünk olyan emberrel, aki gyakorlatilag házas.

3, NEM kezdünk olyan pasival, akinek 28 évesen egy 16 éves lány kell, mert az csak a könnyű sikert hajszolja.


Kislány, lábtörlőnek használnak. Ne hagyd.

2016. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kéne vele kezdeni de végülis csak ismerkedünk abba nincs semmi úgy se fekszek le vele amíg otthon várjak en ezt meg is mondtam neki

Ő is azt mondta hogy meg kell egymást ismerni, utana lejött egybol mondta adj egy csókot mondom feleseged van el kezdi de te ezt tudtad

És úgy végül megcsókoltam de amugy erőszakos volt mert én nem akartam egyáltalán azóta bele vagyok betehwdve

2016. dec. 29. 14:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha nem lenne élettársa meg gyereke, akkor se lenne oké a dolog. Tetszik vagy sem, te 16 évesen gyerek vagy. Ő meg már régen nem. Legközelebb majd már a 12 évesre fog hajtani?
2016. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szokásos, befűzős duma. Ne légy naív! Kipróbálna,oszt kész. A családját úgysem hagyja ott.

Egy csók után te már a közös jövőt tervezgeted?

2016. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Dehogyis uristen
2016. dec. 29. 14:25
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Ismered te az asszonyt egyáltalán, vagy csak azt szajkózod, amit a férfi mond?

A kalandot kereső férfiak mindegyike meg nem értett, már kihűlt a kapcsolata az asszonnyal, már nincs közük egymáshoz testileg, mert az asszony "idegbeteg", csak azért vannak együtt, mert a gyereket sajnálja, stb. stb.

Ez mind hazugság! Arra jó, hogy a kis szédült libákat meghódítsák és otthagyják, újabb kalandot keresve.

Azt hiszed, megmarad melletted? "Addig jó ő, még nincs más" - és TE leszel az ő...

És a gyerek? Sőt, esetleg gyerekek? A kedves apuka odadobná az "idegbeteg állatnak", hogy ő nevelje őket?

Esetleg téged hagy ott, és te leszel az ügyeletes idegbeteg 1-2 gyerekkel!

Tanácsot adhatunk, de NEKED kell dönteni. A döntésed viszont több ember életét befolyásolhatja.

Vállalod?

2016. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!