Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Mi az élet értelme?" Kinek...

"Mi az élet értelme?" Kinek mit jelent ez? Ha nincs, mit gondoltok úgy magában a kérdésről?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Elet ertelme, hogy a DNS-ed az evolucios fejlodesen at reprodukalodjon a tuleles erdekeben.
2020. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az élet értelme sokféle megközelítésből sokféle lehet. Mást gondol az állam, másra szánt a biológia, mi is mást gondolunk, gyakran újra és újra átfogalmazva magunk számára a választ erre a kérdésre. Igazából szerintem nem az számít, hogy mi az élet értelme. Az többféle lehet. Az számít, hogy amit épp teszünk, annak többnyire lássuk értelmét és keressünk értelmet benne.
2020. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ez egy nehéz kérdés, amire nincsen egységes válasz. Saját magunk és a világ felismerése. Tudás megszerzése. Szalvéta gyűjtés.
2020. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
42
2020. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az, hogy minél szabadabban kifejezhessem magam úgy, hogy ezzel közben pozitív hatást gyakorolok a világra.


És ennek számtalan formája van.

2020. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésedről azt gondolom amit a 4-es, törülköző nélkül mit sem ér.
2020. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt nem az én kérdésemre gondolom, hanem az élet értelmére, aki szerint nincs vagy neki nincs.
2020. aug. 4. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt a kérdést, mert mindenkinek magának kell megválaszolnia és a válaszok általában nagyon-nagyon személyesek. Szóval olyanok, amihez a legtöbb embernek semmi köze nem nincsen.
2020. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

!!!" Szalvéta gyűjtés."!!! Ezért szeretem a gyakit...


Azon emberek számára, akik nem adnak értelmet az életüknek, azok számára nincs is. Akik számára a biol. repr. az, azok szaporodjanak és sokasodjanak! Akinek meg más, az használja az életet, mint lehetőséget, másra. Asszem így kerek a világ.

2020. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyek halott.
2020. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!