Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hazugságo...

Mi volt a legnagyobb hazugságod, ami sosem derült ki?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem írom le, mert akkor kiderülne :D
2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem toltottem le a feleves gyakorlatot es a gyakvezeto hamisitott nekem. Igy engedtek allamvizsgaznim
2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
"jó napot" köszönés, amikor bemegyek a munkahelyre, amitől már szó szerint hányingerem van és remeg a kezem, amikor be kell mennem.
2020. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Sosem vallottam be, hogy megcsaltam!
2020. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se Neked.
2020. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában azt mondtam, hogy gyakorlaton kell lennem, a gyakorlaton meg azt, hogy iskolában. És ezt 3 évig! Mindkét helyen csak hébe-hóba jelentem meg, soha nem nézett utána senki. Moziban, meg strandokon voltam, vagy sétáltam, kirándultam, míg az osztálytársaim a pad fölött görnyedtek. Jelzem, majdnem kitünőre vizsgáztam.
2020. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek végig azt hazudtam az egyetemi éveim alatt, hogy négyes-ötös tanuló vagyok. Közben minden félévben a kirúgás szélén álltam, ezredjére lett meg majdnem minden vizsgám kegyelemkettessel. A kettes diplomát azzal magyaráztam, hogy beteg voltam az államvizsga napján. Már soha nem fogják megtudni az igazságot.
2020. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondtam közép suliba, hogy nem vagyok szűz, meg, hogy van barátnőm.


Soha sem volt még azóta sem. Nem jött rá senki.


22/f

2020. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Gimnáziumban elég sok apró hazugságom volt, legtöbbször testnevelés órán, minden órán kb "forgatni megyünk, xy rosszul van és el kell kísérnem, haza kell mennem, mert blabla..." Hasonlók.

Általánosban azt hazudtam otthon két teljes hónapig, hogy be volt szedve az ellenőrzőm, mert nem mertem megmutatni a félévi bizonyítványomat, suliban pedig azt mondtam, hogy elhagytam, mert az osztályfőnök felhívta volna a szüleimet, hogy nem írtàk alá a félévimet.

Volt egy kapcsolatom, ahol tudtam, hogy a másik fél folyamatosan hülyének néz engem, ezért mielőtt szakítottam vele emiatt párszor én is átvertem őt, mert amúgy ő kalitkàba zárt volna, olyan betegesen féltékeny volt (közben ő csalt engem, mint utólag kiderült). Szóval volt, hogy bejött hozzám, találkoztunk, aztán kikísértem a buszmegàllóba, felszállt a buszra, mondta is, hogy ne merjek sehova menni, menjek haza, stb. Mondtam, hogy persze, szivem. Amint felszàllt hívtam az ismerősöket, meg a haverokat, és mentünk bulizni. Reggelig nem írtam neki vissza, írt vagy 100 üzenetet, hogy biztos megcsalom őt, stb. Végül mikor reggel hazaértem visszaírtam, hogy "Bocs, elment a netem, most jött vissza". Rá nem sokra szakítottam vele, csak vissza akartam neki adni az összes hazugságàt, meg àtverésér, és gerinctelen sértegetéseket, amiket ő adott nekem. Egyébként ezek ellenére megcsalni soha nem tudtam volna, sőt mást sem tudnék.

2020. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen úgy szóbeliztem le matekból, hogy a 2 tétel közül az egyikről egy szót nem tudtam volna mondani és kipuskáztam az egészet. A másik, amit húztam, a legkönnyebb tétel volt, szóval azt tudtam. Csak azt akartam amúgy, hogy egy kettessel hazamehessek, aztán jó napot, de a vizsgáztató 4-est adott és mindenki más, akivel utána beszéltem, vagy megbukott vagy éppen megszánta őket a tanár egy 2-essel és azóta is bűntudatom van, mert ha nem puskázom ki az egyik tételt és véletlenül nem húzom ki azt a másik rohadt könnyűt, én is tuti megbukok..
2020. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!