Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hirtelen belekerülnél egy...

Ha hirtelen belekerülnél egy sorozatba, melyik sorozat lenne is miért pont abba szeretnél (nincs olyan opció, hogy maradsz)?

Figyelt kérdés

Úgy kerülnél be, ahogy jöttél, halandóként. Esetleg, abban a világban mondjuk a lélekerőt lehetne használni, de azt te nem tudod, viszont mivel bárkinek megtanulható, így neked is. Viszont ha kínai sorozatba, akkor csak egy furán kinéző bolond lennél, aki nem a királyi család tagja, nem is biztos, hogy találkozol az egyik herceggel. Varázsolni sem tudnál, ha egy varázslókkal teli világba kerülnél, mert ők azzal születtek, nem tanulható.


Szóval akármilyen sorozat, keverve valamennyire a hozzátartozó realitással.


2020. aug. 6. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Peaky Blinders - szerintem aki tudja mi az, annak nem kell elmagyarázni, hogy miért.
2020. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Modellek közt

Rick és Morty

2020. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nxs ***** válasza:
100%

Odaát másnéven supernatural


Doctor who



Hogy miért ezeket választottam ? egy napig irhatnám de nézd meg ezt a 2 sorozatot és megérted .

2020. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátok.

Ugyan utálom a sorozatot, de amúgy felnőtt emberek a világ összes idejét kávézókban meg otthoni ökörködéssel töltik, gondolom akkor nekem se kéne dolgoznom soha. :D

2020. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dokik:).
2020. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!