Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért követ állandóan a...

Miért követ állandóan a biztonsági őr, mintha lopni mennek?

Figyelt kérdés

Mióta megnyilt a közelemben az egyik üzlet lánc, oda járok vásárolni, kB 500m re van tőlem, ezért nem megyek át a város másik fele. Pár évre került ide az egyik biztonsági őr, úgy követ állandóan mintha lopni mennek, évek oda oda járok bevasarolni. Az előadókkal is köszönő viszonyban vagyunk, pár szót szoktunk váltani. Köszönni sem köszön, mintha ő lenne a valaki pedig a vállam ig se ér!

Előtte már volt ott 2,3 másik azok normálisak voltak de ez... Irritál. Miért csinálja ezt évek óta?


2020. aug. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet azt gondolja hogy lopni akarsz de lehet szimpatikus vagy neki
2020. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En husz evig kerestem erre a valaszt. Azota olyan orszagban elek, ahol a kepernyoket valaki nezi valahol, es nem ludtalpas idegroncsok szorakoznak a vevokkel.

Ebben a husz evben fiatal es csinos voltam, es feltuno, de nem feltunest kereso. Se ciganynak, se prolinak kicsit se latszottam. Barkacsaruhazban kanikularuhaban miniatur hatizsakkal neztem csempeket es szanitereket, es az or a kijaratnal azt mondta, mutassa a taskajat. Megtagadtam, es kicsavarta majdnem a karom.

Uzletekben a tamponvasarlastol minden mozdulatom lestek. Mar ugy vasaroltam, hogy osszefont kezekkel a polctol feltuno tavolsagra neztem az arut.

Kulonbozo orok husz even at. En beteg torz lelket es aberraciot tudok egyeduli magyarazatkent.

2020. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá. Múltkor a Rossmannba jártam így, kifogtam egy ilyen nőt. Pedig oda járok 15 éve, erre ez az új idióta végig a seggembe volt, vicces volt amihez hozzá értem, megnéztem vagy ahonnan levettem valamit a polcról egyből elkezdett pakolni utánam. végén már direkt húztam. Aztán iszkolt utánam. 😁 Közbe jöttek be a "jól" szituált vásárlók, nagy hanggal 5 gyerekkel, (nem vagyok rasszista, de na) de persze akkor is az én seggembe maradt. Azóta nem láttam, lett helyette egy tüneményes bácsi, akinek mindig van egy két jó szava. Soha nem tapasztaltam ilyet eddig, szerintem ez a nő beteg volt agyban szegény.
2020. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Nem fogsz ra soha valaszt kapni, engedd el. Tudom kellemetlen, velem is tortent mar ilyen, de most mit lehet tenni. Ha figyelembe veszed es balhezol emiatt, akkor meg inkabb rad szallnak, hogy de hat akkor ezekszerint valamit takargatsz. Felolem megnezhet barmit, amit en. A tamponokat is vegig vizslathatja utanam a polcon, ha neki ez kell. A vegen is belenezhet a taskamba ha nagyon akar, ugy sem lesz benne semmi mert nem vagyol tolvaj. Onkent kinyitom es kipakolom neki ha akarja, a vegen o neki lesz kellemetlen, mert nem fog semmit talalni.
2020. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott az eszembe, hogy bemész, vásárolsz, fizetsz, majd kéred, hogy menjen oda az őr. Megmutatod mit vettél, blokkot, bemutatod a táskádat, hogy nincs gond semmi, majd megkérdezed, hogy "Minden rendben, uram?", és ha ebből nem tanul, akkor egy phasz, mert akkor egyértelműen csak a kinézeted miatt fut utánad, mint egy kanos kutya...
2020. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg jobb lenne rákérdezni.

Nálunk egy papírboltban volt ez szokás egy jó ideig, de ott az eladónők jártak állandóan és feltűnően utánunk. De nem úgy, hogy rögtön segítenek, ha kell valami, hanem éreztük, hogy konkrétan azért koslatnak utánunk, mert nem akarták, hogy lopás legyen.. és ez a feltételezés azért szomorú, mert anya vagy 10 éve jár oda és jóban van pár ott dolgozóval.. én nem is mentem oda emiatt a követősdi miatt egy jó ideig, de állítólag valaki ezt megjegyezte nekik és pár hónapja szinte az egész ott dolgozó csapatot lecserélték.

2020. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!