Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogsi fényképen szakáll?

Jogsi fényképen szakáll?

Figyelt kérdés
Nemsokára meglesz a jogsim. Hogy van a készítése a kártyának? Szakállam le kell vágnom?
2020. aug. 7. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha akarod.

Ha jól nézel ki szakálla akkor nem kell.

2020. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Én megnövesztettem a hajam, elhíztam és bajszot növesztettem a személyim és jogsim megcsinálása óta. A kutyát nem érdekelte eddig, hogy nem hasonlítok rá.
2020. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz, azonnal, máris vedd elő a borotvádat !



Bocsi, természetesen nem kell levágnod.

Bármely okmányirodában, kormányablakban elkészítik Neked.

Első jogsinál nem kell fizetni sem érte.

Gratulálok a jogsidhoz

2020. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

gratulálunk a jogsihoz!

szerintem hagyd békén a szakállad, én nőként mióta megvan a papír háromszor szemüveget váltottam, négyszer lett más formájú és ötször más színű a hajam, meg különben is tök fura a kép, a saját anyám se biztos hogy rám ismerne. szóval hagyd nyugodtan, a kutyát nem izgatja mi van az okmányon fotónak.

2020. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szakáll maradhat, de pl az ilyen arcbalógó emós hajakat úgy kell fésülni, hogy az arcot ne takarják. Az ocsmányirodákban van a fotófülke oldalán egy tájékoztató, pl. a hijabot hordó nőknek is fel kell fedniük az arcukat.


Érdemes a fotóhoz egyébként férfiként is legalábbis megfésülködve, egy ing-nyakkendő-zakó kombóban beülni (alul maradhat akár a bermuda is strandpapuccsal). A jogsit vagy 10 évre adják, és nem baj, hogy ha elkéri egy rendőr, akkor nem úgy nézel ki rajta, mintha máris rabosítottak volna. Ugyanígy egy bankban, postán, bármilyen ügyintézéskor jó az, ha egy rendes fotó szerepel az igazolványaidban.

2020. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Normálisan nézek ki :) hosszú a hajam és normál méretű, karbantartott szakállam van, csak pont amiatt merült fela szakáll kérdése, amit fent írtok, hogy haj pl nem leheta homlokban se (barátnőmnek elfésültették oldalra a frufruját). Meg egy kollégám amerikai vízum előtt valami oknál fogva levágta a hosszú szakállát. És ja, magam is meghíztam eléggé, az arcomon ezt leplezi a szakáll, mint jó néhányunknak :D ezért se lenne jó levágni, hogy jóllakott napközisnek nézzek ki.
2020. aug. 7. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Az amerikai beutazáshoz tényleg lehet, hogy jobb hosszú szakáll nélkül próbálkozni, mielőtt muzulmánnak nézik a határon és indoklás nélkül visszafordítják.
2020. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!