Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szoktátok törölni az...

Ki szoktátok törölni az ismerőseitek közül azokat, akiket nem kedveltek/nem tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem viszont voltak akik ilyen okból töröltek. Olyan volt, akit nagyon nem kedveltem valakit és letiltottam, hogy semmit se lásson abból, ami van velem.
2020. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Face-re is 2 naponta ha fellépek.
2020. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2020. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, természetesen. Régebben elég gyakran végeztem tisztogatásokat akkor olyan 30 ismerősöm volt, most azért egyetem alatt ez a szám felkúszott hatvanra.
2020. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Neha néha neki àllok szelektàlni. Altalaban olyanokat akik màr be sem ugranak hogy kik, milyen aprobol ismerem.


Lehet neha nem kellene..mert veszelyes terep mert igy olyat is törölhetek akivel esetleg lehetett vmi jo elmenyem korabban, vagy akàrmi. Csak mert ezis böven benne van a pakliban.


Kegyetlen az arcmemoriàm is. Sokszor a kollegamat sem ismeren meg a maganeletben lazàbb ruhaban, nemhogy olyanokat akikkel nem is tartunk kapcsolatot.


Nem ertem miert nincs olyan funkcio a facen, mint a sima telefonban mentsnél, hogy tel szàmok mellé oda lehet irni a névhez hogy pl ez x orvos, amaz festö, a kövi pl az egyik közös csopinkbol egy joarc, a kövi üģyved, vagy az exem spanja, baratom tesojanak a nöje, bnöm pasija, unokateso pàrja, stb stb felcimkézve.


Szoval a facen amikor az ismeröslistàmat nézem miert nincs lehetöség arra hogy felcimkézzem öket? Totàl sèrtö ilyenekre ràkérdezni a màsiktol. Illetve mindig annak veszik..

2020. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Igen, általában másfél-kétévente szoktam "szortírozni" az ismerőseim közül, de csak azokat törlöm, akikkel megszakadt a kapcsolat (volt osztálytársak, ilyen-olyan huszadrangú rokonok stb.), ha valakivel napi szinten találkozom (például osztálytárs vagy iskolatárs), de nem a szívem csücske, nem fogom tiltani/törölni, maximum akkor, ha tényleg durván elmérgesedik a viszonyunk (szerencsére erre még nem volt példa az életemben).


17/L

2020. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, akikre valamilyen okból már nem vagyok kíváncsi, törlöm őket.
2020. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akiket nem szeretek néha kitorlom de nem mindig mert ha utána meglatja és azon pattog amire nem vagyok kíváncsi. Akikel nem tartom a kapcsolatot nem szoktam kitorolni jó látni a régi ismerősöket ha csak képeken is.
2020. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Neha begurulok, es akkor igen. Pl volt osztalytars, o jelolt be engem. Zero fenykep, megosztas rola, esetleg az elveszett kutyas dolgok. Soha nem reagalt semmire nalam. Ha egyszer csak egy szellem, aki gyujtemenyt akart talan a regi arcokbol, nekem ne kisertetkedjen. Ennel egy interaktiv kreten is jobb. Hacsak nem uszito tartalmakat oszt, akkor az olyat hagyom.
2020. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Én ha törlök valakit akkor az ezen okok miatt lehet:

1. csinált egy új profilt,a régit nem használja

2.konkrétan utálom és látni sem akarom(ilyen mondjuk még szerencsére nem volt)

Csak azért mert nem beszélek valakivel még nem törlöm. Kb 20-30 ismerősöm lenne ha csak olyanok lennének ott akikkel gyakrabban beszélek. Ki tudja mit hoz az élet? Lehet pár év múlva úgy hozza a sors,hogy közelebb kerülünk egymáshoz,munkatársak leszünk stb. Vagy nézhetjük akár az érdeket is ha nagyon akarjuk.Van az az ismerősöm,látom pl,hogy kőműves,írok neki,hogy tudna e segíteni.

Szóval én semmi értelmét nem látom annak,hogy ilyen hülyeség miatt töröljünk valakit. Engem is töröltek már valszeg ilyen indokkal...

2020. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!