Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megszakítani a...

Hogyan tudnám megszakítani a kapcsolatot az eddigi ismerőseimmel?

Figyelt kérdés
Szeretném teljesen megszakítani a kapcsolatot velük, interneten,mindenhol. Úgy érzem, hogy visszahúznak. Az ember a barátait megtudja válogatni, de az ismerőseit nem. Nektek volt ilyen?
2017. máj. 29. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Jól teszed. Igen, nagyon sok rossz ember van.
2017. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Elég egyszerű, nem találkozol többet velük.

Ha muszáj találkozni, akkor a hétköznapi udvariasságon kívül nem beszélgetsz velük, nem mondasz magadról semmi személyeset.

Volt, akivel megszakítottam már a kapcsolatot, mert számomra vállalhatatlan volt, ahogy élt. De olyat sose éreztem, hogy az összes ismerősömmel szakítani kéne.

2017. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én felfüggesztettem a facebook profilomat, új sim kártya.

Ugyanez volt a gondom. Na páran azért így is megtaláltak, de azok normálisak.

Kb. ugyanezért, mint Te. Azóta jobban érzem magam kicsit.

2017. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz az. Töröld le őket facen vagy tiltsd le, és akkor írni sem tudnak üzenetet. Telefonszámodat meg tényleg cserélheted, és csak a normálisaknak adod meg újra. Ezzel el is van intézve.
2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!