Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti az ismerőseitek, barátaitok...

Ti az ismerőseitek, barátaitok köréből kb. hány emberről mondanátok, hogy kölcsönösségen alapul a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Sok az érdektelenség a mai világban.Gyakran a családtagjaink és legjobb barátaink részéről sem érezzük a valódi törődést.Azt, hogy valóban figyelnek ránk, érdekli is őket,értik is amiket mondunk.Az emberek legnagyobb része csak elvenni szeret és ezt most nem anyagi értelemben gondolom,hanem lelkiértelemben.Őt meghallgatni,bátoritani,figyelni rá,úgy hogy ő nem ad bele semmit a kapcsolatba-még egy alaptiszteletet sem,de ha megvonod tőle ezeket a dolgokat,elhatárolódsz még az illető van megbántódva,játssza a sértettet és próbál visszavágni.Pedig csak az ő vislekedését tükrözöd vissza.Tapasztaltatok már hasonlót?
2017. szept. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom.


Senki más, és barátaim sincsenek, épp azért, mert csak kihasználni tudtak, de segíteni nem.

2017. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,az esetek túlnyomó részében nem lehet számitani a környezetünkben élő emberekre,Ha bajba jutsz vagy épp gond terehel eszükbe se jut,hogy esetleg segithetnének,meghallgathatnának.De sokan erre képtelenek őszinte érdeklődéssel,törődéssel.
2017. szept. 2. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen barátnőm van. Illetve anyukám is nyilván törődik velem a maga módján, de annyira alapnak veszi, hogy ismer mivel a gyereke vagyok, hogy észre sem vette, hogy közben felnőttem és mennyit változtam. Eltávolodtunk, ha tudná milyen problémáim vannak mostanában valójában kifutna lehet a világból, de nem tudja. Egyrészt mert nem kérdezi, másrészt mert én sem érzem azt, hogy el kellene neki mondanom. Pedig én is törődök vele.
2017. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül rövid lesz a listám. Édesanyámmal kölcsönösen támogatjuk egymást, más nincs.
2017. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. Kettő ember maradt fent az élet rostáján, gimin , egyetemen mindenen keresztül. Folyamatosan peregnek le az emberek aztán a végén ott marad, aki igazán számít. Volt egy, ami iszonyúan fájt, de emiatt a kettő miatt könnyebb volt kicsit, mert segítettek.
2017. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem céltalanok az emberek. Mindenki csak sodródik. Meg vannak elégedve azzal, ami van. Ami dolguk van azt egyedül is meg tudják oldani.


Az a baj, hogy kiölik az emberekből azt hogy merjenek változtatni. Nem értékelik egymás munkáját, törekvéseit. Aki el tér az átlagostól az ciki, az beteg.

2017. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!