Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért idegesíti ennyire az...

Miért idegesíti ennyire az ismerőseimet, ha messengeren írok nekik? Vagy nem válaszolnak, vagy nagyon nyögvenyelősen, nem szívesen, tömören

Figyelt kérdés

Legutóbb pl. ráírtam valakire akivel egy egyetemre járok (nem szoktunk beszélgetni élőben sose beszéltem vele, néhány üzenetet ezelőtt is írtam már neki, egyetemen két közös tantárgyunk volt), és megkérdeztem hogy ő minek örülne szeptemberben ha távoktatás lenne vagy rendes oktatás, és mit gondol szerinte mi lesz, aztán láttamozta, és nem válaszolt azóta se. Pedig ez egy tök normális kérdés, érdeklődés szerintem. Vagy nem? Mit rontottam el?

Miért idegesíti az embereket ennyire minden manapság?


2020. aug. 9. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy idegesíti, lehet, hogy egyszerűen nem érdekled vagy elfelejtett válaszolni.
2020. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem "az embereket" idegesíti minden, szimplán csak megvan mindenkinek a maga dolga, ismerősi köre, akikkel foglalkoznak. Te meg irkálsz ismeretleneknek személyes kérdéseket, persze, hogy nem fognak válaszolni.
2020. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem szeretnének beszélgetni veled. Ha élőben nem kommunikáltok, akkor minek írogatsz neki? Én se válaszolnék neked.
2020. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés annyira rossz lehetett?
2020. aug. 9. 09:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem a kérdéssel van baj, hanem mondhatni veled, hiszen megvan a maga baráti és ismerősei köre, nincs kedve egy idegennel és annak kérdései.

2020. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem szoktunk beszélgetni élőben sose beszéltem vele"


Ezért! Nem akar idegenekkel írogatni csak úgy.

2020. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha élőben nem beszélgetnénk és egy ilyen teljesen random kérdéssel rám írnál, én se válaszolnék.
2020. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok ember jobban szereti a személyes kommunikációt. Ráadásul mindenkinek meg van a saját ismerettségi köre, baráti társasága, azok az emberek, akik elsődlegesek a számára, és a Facebookos ismerősök (akikkel személyesen Kb. 3 szót beszéltek) csak harmadlagosak.


Szerintem ne facebookon írkálj olyan embereknek, akik le sem ßarnak, hanem ha nincsenek, akkor keress saját barátokat (Lehetőleg ne online, hanem személyesen. Sokkal jobb az!)

2020. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Màr nem azert de még nyàr van.

Ki örül annak ha a sulival kezdik nyaggatni??


Irj ra olyat eljön e veled szörfözni (most csak irtam vmit),vagy akarmi, tudsz egy tuti jo helyet.hozhatja a nöjét is.egyböl irna..

2020. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már korábban is javasoltuk, hogy szállj le a szaktársaidtról és ne írogass nekik messengeren. Nem ismered, sose beszéltetek, milyen alapon állsz neki kérdezősködni? Mi közöd van hozzájuk?

Majd ha élőben sikerül valakivel kommunikálnod, abból esetleg lesz valami, de felejsd már el, hogy idegen embertől majd szívesen fogadnak messengeren mindenféle faggatózásd és baszogatást.

2020. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!