Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Klíma nélkül ezt a gusztustala...

Klíma nélkül ezt a gusztustalan évszakot hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 17:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10: Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Egy nyugati fekvésű szoba, egy családi házban is dög meleg.
2020. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

...és még a kerti úszómedencében is dög meleg a víz. (28C)

Borzasztó...

2020. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

#13: Ja, hogy akinek családi háza van, az instant kap egy kerti úszómedencét is?

Ja, nem.

2020. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtam panelban jogszabályi előírás hogy tilos a klíma, azt a bánat, mindjárt én is leszerelem, köszi szóltál!
2020. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elképzelésem sincs hogy lehet bírni.
2020. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen. Ventilátor, hideg zuhany, sok jég(krém), árnyék. Ennél többet sajnos nem tudok tenni, de bármikor készen állok eladni a lelkemet egy split klímáért vagy húsz centi hóért. A legdurvább kánikulai napokon akár a testemet is.
2020. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kikölcsönöztem a fél könyvtárat, 70 fokban amúgy sem lehet aludni, a ventilátor csak a meleget kavargatja. Olvasás, filmek, időnként eldőlök, mint a rohadt nád, és nem vagyok hajlandó megmozdulni senkinek és semminek.
2020. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Én szeretem a nyarat, a meleget. 40 fokig simán. Lehet én vagyok az ördög?
2020. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy ventillátor fúj rám non-stop, izomtrikóban vagy alsónadrágban vagyok otthon, az ablakokat kívülről fa táblákkal fedtem be, amikre a külső oldalon alufóliát kasíroztam. Ezeket úgy hívom, hogy hőpajzsok. Néha virágpermetezővel vizet szórok magamra mindenhol, az jól hűt. Hűtött narancslevet, jégkockázott málnaszörpöt, limonádét vagy paradicsomlevet iszom egész nap. Éjjelre kereszthuzatot csinálok, kinyitok minden kinyithatót. Ja, és őszig nem dolgozom semmit. Így egész elviselhető.
2020. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehezen. Én mindig megszenvedem a nyarat, most is olyan rosszul vagyok mint ház. Sajnos nem tudok itthon semmit csinálni, így muszáj bekapcsolnom a gépet, az még 30 perc alatt olyan meleget csinál a szobában hogy botrány. De amíg meg bírom állni addig kikapcsolva tartom, éjszakára van csak nyitva az ablak, kb este 7 és reggel 7 között, közte zárva, redőny leengedve. Illetve vágom a centit, nincs már olyan messze az ősz. :D
2020. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!