Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fürödnél strandon teljes...

Fürödnél strandon teljes testet takaró ruhában? (Napallergia)

Figyelt kérdés

Nagyon súlyos napallergiám van (fotokontakt dermatitisz), fényvédő krémek sem használnak, akár negyed óra alatt hólyagos kiütések lesznek rajtam.

Az mennyire lenne gáz, ha hosszú ujjú, nadrágú szörfruhában mennék strandra a családommal?



2020. aug. 10. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Hosszú szörfruhában strandolnék.
Nem strandolnék.
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Háát... ne csodálkozz, ha megbámulnak, a bunkóbbja meg beszól. De amúgy meg ebben a kánikulában szerintem belepusztulsz.
2020. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. A családod tudja miért van rajtad ilyen fürdőruha. Ne számítson mit gondolnak, mondanak az emberek.

Jó strandolást kívánok!

2020. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szard csak le, hogy mit gondolnak rólad. De vigyázz magadra, a szörfruha teljes védelmet nyújt? A bőröd miatt aggódj inkább
2020. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Este strandolj. + Szüleid miért nem vittek el bőrgyógyászhoz? Kapsz szteroidos krémet, és soha többet nem fog előjönni.
2020. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább bőrgyógyászhoz menjél,talán az tud valamit.
2020. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyat láttam, akik pólóban strandolnak. Nekik például az anyajegyeik miatt ajánlatos, mert nem tesz jót nekik az erős uv sugárzás..
2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptomban van aki vallási okokból hordott bokától nyakig, csuklóig úszódresszt, volt még a csadort is húzott. Biztos megnéznek, de ne érdekeljen.
2020. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha napallergiam lenne es csak teljes testet takaro ruhaban mehetnek strandra akkor felfognam, hogy a strandolast nem nekem talaltak fel es ezert nem eroltetnem a dolgot.

A strandolasban pont az a lenyeg, hogy ledobod a rucit.


Szoval nekem eszembe sem jutna a strand.

2020. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is van, persze sok iszlamofób retardált szokott hisztizni, hogy bizos fel akarom robbantani a strandot, de le vannak szrva. arra azért készülj hogy néha megjelenik a rendőrség és le kéne vetkőznöd szerintük (wtf?) krva hidegek a természetes vizek, én meg egyéb okokból jobban fázom mint az egészséges emberek, nem fogok kényelmetlen ruhát viselni, ha van meleg strandruha is.
2020. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

"A strandolasban pont az a lenyeg, hogy ledobod a rucit."


Agyatlan ribiknek biztos.

2020. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!