Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya arcú emberek, ti is...

Csúnya arcú emberek, ti is állandoan hordjátok a maszkot, szinte örülve annak, hogy el takarhatjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés

En alapjaraton egy csinos alaku, szepen oltozkodo, magara nagyon igenyes (mindig tokeletes haj es oltozek, heti 6nap edzes stb) lany vagyok, az arcom viszont csunya, a fogaim borzasztoan elallnak.

A virus ota viszont megnott az onbizalmam.

Amikor a maszkom rajtam van az emberek elismeroen megneznek, szinte mindenki.

Azert mert az arcomat leszamitva minden 10/10-es (ez nem bekepzeltseg).

Van meg valaki, aki elore fel attol, ha mar nem lesz megszokott a maszk hordasa?


2020. aug. 13. 02:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
En meg leszarom, hogy mit gondolnak. Nem tetszem, ez van. Magamnak se sokszor, de ezt a tukor ugysem mutatja.
2020. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Dettó! Egész tűrhetően nézek ki, a számat és az arcóm alsóbb felét viszont utálom. :D

Szívesen hordom a maszkot, komfortosabban érzem magam benne. :)

2020. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Én az orromat utálom, így én is örülök neki, hogy hordani kell. :D
2020. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nekem olyan csúnya az arcom, hogy még a maszk felvétele után is meg lehet mondani, hogy nem vagyok szép. Nem takar eleget. :D

Talán, ha burkában járnék, az segítene, de akkor meg terroristának hinnének. :D

2020. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok teljesen kibékülve az orrommal, szóval én is örülök neki :"D
2020. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Magamra ismertem, kérdező- szintén heti 5-6edzésem van és minden mas stimmel, kivéve a fogaim-allkacsom, áldás a maszk
2020. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem családi vonásom, hogy lány létemre szőrösebb vagyok és elég sötét szőr nő. Azért nem fonni lehet a bajszomat meg ilyesmi, csak lehet sejteni egy kis vonalkát. Gyantázom, de viszonylag hamar visszanő. Plusz az állam sokszor csúnyán pattanásos. A bőröm pedig nem bírja sminkeket (pedig direkt több helyről vettünk már speckó alapozót), csak még több ragyám lesz :(

Na ezeket a problémáimat pont elfedi a maszk.

2020. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A fogszabályozáson nem gondolkoztál még el? Szerintem egy arc akkor igazán csúnya, ha nincs rendben a fogsor.
2020. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki mert az orromat utálom de a szememet szeretem :D
2020. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!