Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto című animében Aburame...

Naruto című animében Aburame Shino mi okból takarhatja az arcát állandóan?

Figyelt kérdés

Már a shippuuden 150. Részénél járok és képeken láttam hogy később is ugyanugy takarja az arcát, főleg a szemét.

Láttam már róla néhány képet szemüveg nélkül bár nem tudom mennyire hivatalos. Meglepően "jóképű" már ha egy rajzolt karakterre lehet ilyet mondani. Vajon emiatt takarja magát? Ötletek?



2019. máj. 17. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szégyenlős talán?
2019. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal az egész klánja ilyen.


Szerintem valahogy a bogarakhoz van valamilyen köze. Mivel az Aburame klán szokása hogy már gyermekként a testükbe helyezik a bogarak így csinálva belőlük egy élő, lélegző és sétáló kaptárt. Talán van valamilyen fizikai megnyilvánulása ennek a hagyománynak.

2019. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm... lehet benne valami, erre nem gondoltam. Amikor oldalnézetből látszik shino, akkor látszik hogy sötétbarna a szeme, az álla is szokott látszani néha. Lehet valóban klánhagyonány
2019. máj. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!