Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan azt mondják jó agyam,...

Bettitesaciculi kérdése:

Sokan azt mondják jó agyam, mennyiben takarhatja ez az igazságot?

Figyelt kérdés

Még tanulóként se kellett átnéznem semmit, 4-es 5-ös tanuló voltam úgy hogy mindent ha egyszer hallottam megjegyeztem.

Apróbb dolgokat is tudtam memorizálni, matekból is különösképp jó voltam , könnyen rájöttem /rájövök magamtól

a dolgokra, minden ilyen dolgot egyszerünek látok de nem tartommagam okosnak, meg különlegesnek se mivel úgy gondolom ez csak józan paraszti ész, mikor ezt mondom álltalában azt hiszik magamat akarom fényezni, de ezt a dolgot nem értem.Hogy lehetne egy ember okosabb a másiknál?Max más a gondolkodásom, mindenkinek ha csak egy picit is de eltér, ugyan úgy ahogy a személyiség.De ha mégis "jó az agyam", akkor az hogy lehetséges?


2019. jún. 21. 04:36
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Van a szorgalom, ami félig-meddig erkölcsi kategória. A szorgalom segít a tanulásban. Vanbak a tanárok, korrepetítorok, akk segítenek az iskolánál többet tanulni, de ez a szorgalom alesete tkp.

És van az, hogy kinek mekkora agya, abban mennyi kapcsolat van, és ezek mennyire könnyen jönnek létre, meg ez a gondolkodás. Ez örökletes, alapvetően. Mások ugyanígy lesznek szellemi fogyatékosak.

2019. jún. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Írásod stílusából ítélve annyira nem lehet "jó agyad". Ha olyan okos lennél tudnál róla és nem itt kérdeznéd. "Tanulóként" 4-es 5-ös voltál kevés tanulással? Itt nyilván az atomenergetika szak utolsó 3 félévéről beszélsz.
2019. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondaném konkrétan jónak. Inkább tanulékony. .., és ők is így értik.
2019. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az hogy néhány helyen esetleg elrontom vagy egybeirom a dolgokat vagy az hogy nem tudok hosszú i betűt irni az azt jelenti hogy a szóköznél figyelmetlen voltam az i betű meg nincs a billentyűzetemen mert német a laptopom, és az irásképemnek nincs sok köze az agyamhoz, sok zseni rondán irt, van olyan aki rossz volt matekból , nem kell egyből a nyakamnak ugrani mert nem feltétlen optimális

nem kell feltétlen prosztó mód viselkedni, nem hinném hogy prudens vagyok de ha mégis az lennék az ellen argumentum az nem az lenne hogy az irásképemet kritizáljuk esetleg.

2019. jún. 23. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!