Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne egy nőről ,hogy...

Ha kiderülne egy nőről ,hogy komoly betegsége van megszakítanád a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy elkezdtek randizgatni és elmeséli, hogy van egy olyan betegsége amit nem lehet kezelni, lehet eléldegél kisebb nagyobb nehézségekkel de az is lehet, hogy komolyabb gondok adódhatnak...


Úgy volnál vele, hogy inkább nem akarod, mert hát nehézségek lesznek és csak most ismerted meg...vagy nem érdekelne és vele maradnál?


Mi történne ha nem mondaná el csak ha komolyabb lenne a kapcsolat akkor?



2020. aug. 13. 17:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Azt az elejénn kell elmondani.
2020. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván betegségfüggő is. Nyilván nem azt mondanám, hogy helószia, de nem is lépnék tovább vele komoly kapcsolatba.
2020. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Lehet valaki pedigre szerint keres part (fene az izleset), de en erzelmileg szoktam megkozeliteni a dolgot abban pedig nincs ilyen racionalis gondolkodas. Nem megerhetoseg alapkan dontunk parkereseskor szerintem. Persze ezt is biztos lehet tervezni meg szamitani, de az olyan fura mint a hazassagi szerzodes.
2020. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az 1-eshez.


Viszont a te helyedben egy lapra tennék fel mindent.Még a legelején, amikor még nem mentél bele a dolgokba. Akár mennyire is tetszene az a másik személy.

2020. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

Ez lehet, hogy valakiben visszatetszést fog kelteni, de őszintén bevallom, én visszavonulót fújnék ilyen esetben. Most vagyok életemnek abban a szakaszában, amikor elkezdtem dolgozni, párt keresek és a családalapításon, autón stb. gondolkodok. Azt szeretném, hogy a párom is egészséges, fiatalos, lendületes legyen, akiket szintén ezek a célok motiválnak. Szerintem érthető, hogy nem kötelezném el magam olyan mellett, aki beteg. Lehet, hogy ez most olyan képet állít ki rólam, hogy felszínes vagyok, de ez van, tényleg így gondolom, és szerintem jogom van elképzelni azt, hogy milyen nőt akarok magam mellé.


Nyilván, ha már pár éve a feleségem lenne, és akkor történne vele baj, akkor nem hagynám ott, tehát nem vagyok ilyen. Ha valakit szeretek, nem hagynám el, ha szüksége lenne rám, de a kérdés nem is erről szólt.


Egyébként sem tisztességes sokszor az ilyen kérdés, mert ha őszintén válaszol rá az ember, akkor biztos, hogy valaki nekiáll azzal támadni, hogy anyagias, szívtelen nem tudom mi vagyok, csak mert így gondolkodok, holott szó sincs erről, egyszerűen az életemet elkezdve nem egy beteg nőt szeretnék magam mellé, ez szerintem teljesen normális, egészséges elképzelés. Kb. azt is kérdezhetnéd, hogy egy félkarú nővel el tudnám-e képzelni az életem. Nemleges válasz esetén pedig jöhetne a duma, hogy mennyire szívtelen stb. vagyok. Az ilyen kérdések szerintem nem tisztességesek, inkább provokatívak és manipulatívak, csak arra adnak okot, hogy felszínesen valakire rá lehessen fogni, hogy szívtelen.

2020. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Nem teljesen igazad/igazatok van!!!


Jelen esetben én vagyok a nő aki fiatal mégis az élete már romokban hever...nem panaszkodás akar lenni!

A szüleim nem értik meg, ők a betegséget se ismerik el( SM egyébként)...mindig mondják minden jó lesz stb, de ezt nem lehet tudni.

Miattuk írtam ki :)

2020. aug. 13. 18:11
 7/50 A kérdező kommentje:

Nem után vesszőt kihagytam..

Szóval a lényeg, hogy így van ahogy gondoljátok, nem felszínesség:)

2020. aug. 13. 18:12
 8/50 anonim ***** válasza:
89%
5-ös teljesen igazad van, sztem mindenki így gondolkodik, max nem mindenki vállalja fel. Ez sajnos nem vigasztalja a beteg embereket, de ez van, mindenki a lehetőségeihez mérten a legjobb párt szeretné megtalálni.
2020. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
70%
6 Kérdező, Tudok SM-es beteg teljes gyógyulásáról. Irj ha gondolod, mielőtt itt felhorkannak, hogy ilyen nincs.Pedig van.
2020. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
2020. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!