Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne egy nőről ,hogy...

Ha kiderülne egy nőről ,hogy komoly betegsége van megszakítanád a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy elkezdtek randizgatni és elmeséli, hogy van egy olyan betegsége amit nem lehet kezelni, lehet eléldegél kisebb nagyobb nehézségekkel de az is lehet, hogy komolyabb gondok adódhatnak...


Úgy volnál vele, hogy inkább nem akarod, mert hát nehézségek lesznek és csak most ismerted meg...vagy nem érdekelne és vele maradnál?


Mi történne ha nem mondaná el csak ha komolyabb lenne a kapcsolat akkor?



2020. aug. 13. 17:37
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%
Nem szakítanám meg a kapcsolatot.
2020. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%
Az elején korrektül mondd el hogy ez van, személy szerint nálam ez sose probléma, mindenkinek van valami baja vagy lesz valami baja előbb utóbb.
2020. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
89%
szintén beteg/sérült embert kell keresni társnak, nekik eleve máshol van az ingerküszöbük.
2020. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

Olyan társat kell ketesni,aki szinténn beteges.

Én mikor megtudtam,hogy gyógyíthatatlan vagyok,akkor mondtam a barátnőmnek,hogy ha akar mehet.

Éljen boldogan.

2020. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
És ment, van most valakid?
2020. aug. 29. 09:56
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki, akivel egy beérett kapcsolatban vagyok megbetegszik, azt nyilván nem hagyom el emiatt.

De egy friss, "alig ismerem" kapcsolatban nálam a Sclerosis Multiplex nem férne bele. Tudom mi ez a betegség.

2020. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
15 ös ,nincs most.
2020. szept. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
80%
Hát, nekem nagyon függne attól, hogy milyen az illető személyisége. Ha az SM-hez még depressziós hajlam is társul, úgy nem kezdenék kapcsolatba. De ha egy tündéri személyiségről van szó, azzal kompenzálhatja a testi hátrányát. Nekem amúgy egyik kapcsolatom se randival indult, hanem barátsággal, tehát már eleve ismertem az illetőt, mire úgy döntöttünk, hogy járni fogunk.
2020. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Két SM-es embert ismerek.csak akkor tartanék ki, ha már szerelmes vagyok. persze ha szándékosan úgy menne bele a kapcsolatba, hogy eltitkolná, az eleve inkorrekt. Tényleg olyat keress aki szintén beteg.

Próbálj meg eleve így regisztrálni társkeresőre, nézd meg, kik jelentkeznek.

De legyél azért óvatos, hogy ne valami uralkodni vágyó valakit találj.

Ne bátortalanodj el, simán lehetnek lehetőségeid, lehetsz boldog, stb. Csak maximum a párod se lesz egészséges. Legalább jobban megértitek egymást.

2020. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha valaki AIDS-es az azért kizáró ok tud lenni, de ha kiderül pl. hogy nimfomániás, amiatt nem fogok sírni...

18/F

2020. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!