Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy úgy igazán...

Miért van az, hogy úgy igazán sosem tudtam bízni senkiben?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim és családom. Jelenleg egyedül élek. Mesélek nekik az életemről, elvagyunk, dumálunk.

Nem vagyok antiszociális, eljárok itthonról, találkozok emberekkel, jókat beszélgetünk, de a nagy és fontos dolgokat mindig elhallgatom.

Mi nyomja a lelkem, mi a gond... És még komolyabbak


De már kiskorom óta valahogy senkinek nem merem/akarom elmondani. Ez tinédzser koromban csak felerősödött.

Úgy érzem, h senkit nem érdekel igazán mit akarok mondani, miért traktáljam őket vele?

Pedig belegondolva vannak emberek akiket érdekel.. Csak valahogy ez az érzés jön fel mindig

Másrészt meg honnan tudom, hogy nem hallom vissza?


Nincs egy olyan ember sem akiben őszintén, feltétel nélkül megbíznék

Nekem sokan mondanak el fontos és komoly dolgokat,


Mitől van ez az ekkora fokú bizalmatlanság szinte mindenki felé? Miért van az h sose tudtam megnyílni kb senkinek? Hogy lehet ezen javítani?



2020. ápr. 21. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megbízol egyáltalán saját magadban?

Szüleiddel milyen a viszonyod, hogy még bennük se bízol meg? Tettek valami olyat, ami arra szolgál bizonyítékul, hogy nem lehet bennük megbízni?


Szerintem keress fel egy pszichológust, mert ennek komoly lelki háttere van.

2020. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Pedig jobb ha beletörődsz. Soha senkit nem fog érdekelni hogy mi van veled, legfeljebb érdekből.
2020. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Jól teszed! Ne bízz senkiben!
2020. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!