Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van erre a keptele...

Mit tegyek? Van erre a keptelen helyzetre megoldas? Vagy teljesen tonkretettek?

Figyelt kérdés

Mar nem birom magamba tartani tovabb ugy erzem kikeszlulok teljesen tanacstalan vagyok. 3 eve kezdodott minden. Maszekba dolgoztam (takaritas) egy 55 eves embernel. Egyik nyaron nagyon meleg volt megkinalt egy sorrel...onnantol kepszskadas

Arra ebredtem hogy az agyaban fekszek

Fogalmam se volt mi tortent azt hazudta elajultam valoszinuleg a melegtol. Miutan hazamentem elkezdett furcsan irkalni nekem hogy miket csinalna velem nem e akarnek vele lenni ne csak dolgozni jarjak legyek a szeretoje magyarul

Termeszetesen azonnal elkuldtem a p.. ba mivel komoly parkapcsolatbam eltem es elek azota is. Es ekkkor azt mondta mutatni akar valami fontosat utana beken hagy. Hat talalkoztam vele de termeszetesen nem az lett amire szamitottam. Fotokat videokat keszitett rolam amin vele vagyok ugy, hogy kozbe magamnal se voltam magyarul megeroszakolt mikor elajultam valojaban az italomba tett valamit. Azt mondta ezt senki nem fogja nekem elhinni, h ezt en nem akartam hiaba is latszott a kepen es ha nem leszek vele magamtol megmutatja a csaladomnak baratomnak stb.. Itt szurtam el mimdent. Meg nagyon fiatal voltam es megijedtem ostoba modon belementem felelembol es nem jelentett3m fel mert a szegyentol jobban feltem es hogy majd nem hisznek nekem. Azota ezzel fenyeget es mikor leakartam razni mindig betett nekem nagyon durvan es zaklatott. Ezert belementem a jatekaba es ugy tettem mintha erdekelne hogy ne bamtson. Nagyon gazdag ember igazi sz. Lada. Annyi penze van siman tonkretehet. Azt mondta ha feljelentem ugyse hisznek nekem mert joba van azokksl is es utana lejarat mindenki elott. Teljesen kivagyok meglehetetlenit engem melozni se tudok mert nem engedi szo szerint es rakemyszeritwtt h fogadjam el az ő tamogatasat. Persze ezt is elutasotottam de addig zaklatott es tett tonkre mindent korulottem amig ebbe is belememtem. Kb alaasta a becsuletem a meltosagom k. vanak erzem magam pedig rohadtul tavol allt mindig is az ilyesmi tolem. gyulolok mindent mar az ongyilkossagon gondolkozok. A mocskos penzevel tett tonkre igy 25 eves koromra,ezert bosszut akarok de nem tudom mit tegyek. Ha ez igy megy tovabb tenyleg veget vetek az eletemnek. Mostmar azzal is vadol h penzert jarok.. Holott az egeszet szo szerint ram kenyszeritette. A baratomnak elmondtam szerencsere hitt nekem. Viszont azonnal elakarta verni de nem engedtem mert nagyon veszelyes ember es feltem a baratomat tole. Viszont a szuleim nagyon konzervativak nem hinnenek nekem talan ki is tagadnanak. Ugyanis ennek az aljas feregnek meg hangfelvetelei is vannak arrol mikor elfogadtwm a nyomorult penzet termeszetesen csak a lenyeget vette fel azt nem hogy miert fogadtam el. Kerlek ha tudtok segiteni barmilyen otlettel segitsetek. Nagyon veszelyes ember rendorseg szoba se johet egyellore. Mert nincs bizonyitekom arra amit tett.



2020. aug. 14. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs bizonyitekod, de nala van ... a rendorseg addig nem tudja megkeresni a nala levo kepeket amig nem jelented fel es nem kezdodik el a nyomozas. Hidd el a rendorseget nem erdekli, hogy milyen veszelyes ember, de nem tudnak mit csinalni ha be sem jelented az esetet.
2020. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak azt mondta hogy mivel nem kiveheto a kepem h nem voltam magamnal ezert nem tudom rabizonyitani es hogy ugyis neki fognak hinni mert ő annyira joba van veluk..de mar nagyon gondolkozok rajta hogy vallalok mindent es csinaljon amit akar akkor se lathat tobbet. Csak akkor lehet sokat veszitenek.. Az a baj, hogy belementem a jatekaba.. Ha lett volna egy kis eszem felveszem ahogy fenyeget. De annyira sokkot kaptam annyira leblokkoltam hogy keptelen voltam gondolkozni. Nem hittem el h ez velem tortenik.
2020. aug. 14. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:

*A baratomnak elmondtam szerencsere hitt nekem.


Szóval miatta játszod ezt az előadást? Szerintem a barátod nem hülye, mert ha ennek a fele is igaz lenne, mint amit állítasz az első lépés után ahogy magadhoz tértél a rendőrségre vezetett volna.

Az első. És akkor az egész sztorid is bukik.


Az hogy valaki hallgat és bólógat-még nem azt jelenti, hogy hülye is, maximum nem megy bele egy vitába-mert feleslegesnek érzi.

Ha nem ez lenne-és nem játszaná a barátod a hülyét, akkor akár erővel is, de a rendőrségre mentetek volna.

2020. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Raadasul ha pl ginat tett az italomba ki tudja miket csinaltam amig teljesen ki nem utott... Semmire nem emlekszek. Gondolom nem a telefonjan tarolja az adatokat boven volt ideje jo helyre tenni. Akar egy adathordozora amit valakinel oriztet vagy barhol. Sajnos nem hulye azt mondta nyugodtan menjek a rendorsegre varja nagyon teljesem pszichopata. Sztem nem en vagyok amugy az egyetlen lany akivel ezt teszi
2020. aug. 14. 11:33
 5/6 A kérdező kommentje:
De pont ezaz utolso, hogy semmit se tudok bizonyitani es ha a baratom mindenkepp a rendorsegre vitt volna, akkor ha megse tudtak volna rabizonyitani az emberre semmit meg kitudja mit tett volna az a mocsok! Pontosan eltervezett mindent! Miert hazudnek mi ertelme lenne? Azert itt probalok tanacsot kerni mert mastol nem tudok!
2020. aug. 14. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
És mitől félsz, mégis mit tenne? A barátod tud róla, a szüleidet felkészíted, elmondod nekik őszintén ezt a mizériát majd a pasast elfelejted örökre. Ha nyilvánosságra hozza a felvételeket és ez a tudomásodra jut, akkor már feltudod jelenteni, mert nem járultál hozzá és mert kvázi erőszak volt. Ennyi, pont. Mi mást tudna veled tenni? Ha megszégyenít a környéken, elköltözöl 100 km-re a pasiddal, ahol nem ismer senki és a pasas sem fogja tudni hol vagy. Azért nehogy már ne lehessen megoldani egy ilyen ügyet, kit érdekel mit magyaráz!?
2020. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!