Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depresszios es skizofren...

Depresszios es skizofren anyuka tonkretette az eletem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg kiszamithatatlan es kritizalo szemelyiseg, akinek rosszulletei vannak, duhkitoreseines minden finomsag. Kiskoromtol kezdve nagyom gyenge volt az onbizalmam, ram is szalltak, bantottak amire en agresszioval valaszoltam. 2 ovoda, 2 altalanos es mar a 3. kozepiskolamat jarom, ahol mar annyira szorongok, h nem merek beszelni. 17 eves vagyok es az eletem nagyreszet a negy fal kozott eltem le, nincsenek barataim es ki vagyok keszulve. Mindenfele pszichologust megkerestem es csaladterapiara is jarunk, viszont meg csak par alkalom volt eddig es tulajdonkeppen csak az en ebbol szarmazo dolgaimat tuntette el, mint a veszekedes es hirtelen kiborulas, ami ertheto, mert 17 evem oda es az erettsegi ebbe a suliba csak 2esre sikerulhet, ezt a tanarok is mondtak. Az a szomoru, hogy hiaba valtoztattam, csak megjobban szorongok, mert anyanak ez se volt jo, es haat az a baj, hogy igy csak bennem gyulik a feszko, hogy megint nem haladunk, demeg tartsak is mindent magamba. A depresszio mar egy ideje bant, a gyamugynel is tett feljelentest a pszichologusom es sajnos nem csinalnak semmit. Kerdes: Mit tegyek? Megvarjam a kovetkezo alkalmat es hatha eltudom mondani, vagy egy ilyen labilis emberen semmi se segit? Es, ha igen, valaha visszaszerezhetem az onbizalmam? Vagy vegre enis lehetek normalis? Szornyen szomoru es duhos vagyok, a legszebb eveim oda es csak nezem, hogy ki milyen boldog.
2017. dec. 24. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kovácsolja belőle előnyt mire felnősz. Nehéz de lehet

Ezt egy olyan mondja neked akit az alkoholista apja nevelt egyedül

2017. dec. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Beteg. Nem önként választotta, nem pénzért vette...
2017. dec. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Addig az tok oke, h nem penzert vette, bar ez nem genetikusan orokolheto, szerintem egy kis akaraterovel letudna kuzdeni. Itt azzal van a problema, h a viselkedese miatt tokre szorongossa valtam.

,

2017. dec. 24. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a kis akarat erő nem is olyan kicsi kéne legyen
2017. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondod, h ez igy rendben, mert kimondtuk, h beteg es ennyivel el vam rendezve?
2017. dec. 24. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Fejezd be ezt az önsajnálgatő magatartást! Álh fel, ne hisztizz, és kezdd már el élni a saját életedet. Egy beteg édesanyára akarod lenni a lelki nyomorodat?! Így akarsz leéln egy életet?!Szánalmas életed lesz!!!Ma karácsony vam.Ülj le , gondolkozz ,álmodozz, tűzz ki célokat,És CSELEKEDJ, HOGY ELÉRD A CÉLJAIDAT, HOGY A VÉGÉN TELJESÜLJÖN AZ ÁLMOD!Döntsd el melyik utat választod!Édesanyád életet adott neked, nevelt, ahogy csak képességei ezt lehetővé tették. A többi a Te dolgod, hogynivel és hogyan töltöd földi létedet.Egy imával tudlak segíteni. Sok sikert!😊
2017. dec. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van. Igenis anyád miatt lettél ilyen, HA ő nem lett volna ilyen, akár beteg akár nem, te sem leszel ilyen! Igenis hiába a betegsége, a depresszió anyánál nem vicces. Az előző válaszolók meg vannak bolondulva? Aztán ha az indexen olvassák, hogy anya lett öngyilkos a kisgyerekkel kommentelnek hogy hogy nem vette észre a pszichológus meg a sulik és miért nem vettél el tőle, magyar egézségügy stb?? Hány olyan eset volt ahol az anya fogta a pár éves gyereket és vízbe hajtott vagy hasonló? gondolkozzatok már istenem...


kérlek ne add fel, tudom mennyire nehéz lehet. Nekem is alkoholista apa mellett kellett felnőnöm, de nekem legalább volt egy normális anyám akire tudtam támaszkodni. meríts belőle valóban erőt, ettől csak szeretőbb leszel felnőtt korodban. Láttad a rossz példát, tudod milyen, tegyél ellene hogy neked ne legyen ilyen!


Én most egyetemre járok, nemsokára végzek, szóval ki lehet törni.:)

22/L

2017. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozo valaszolonak.

Te pedig amint betoltod a 18-at koltozz el. Ha tudsz akkor tanulj es koleszba, ha nem akkor szerezz valami jo szakmat amilyen gyorsan csak tudsz, es probald meg talan a kulfoldi munkat. Kornyezetvaltozas jot fog tenni, anyadtol pedig menj el minel messzebb mert a felnott korodat is elfogja cseszni.

Tapasztalatbol beszelek. Alkoholista elmebeteg anya mellett nottem fel, es mar nagyon regota kulfoldon elek.

2018. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!