Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok egy sötét...

Mit csinálnátok egy sötét lakásban?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok? ha hivatalos ügyben egy ingatlanba kéne mennetek szerződéskötésre, és most a nagy meleg miatt az teljesen besötétítené a tulaj, és nem akarózna villanyt gyújtani? Ti nem félnétek? vagy rászólnátok a tulajra, hogy gyújtson fényt? Mondjuk a tulaj meg barátságosnak tűnő fickó lenne, de azért nem félnétek?

2020. aug. 15. 21:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9 Legalább egy dicséretet érdemeltem volna vagy mi szösz:D
2020. aug. 15. 22:26
 12/14 A kérdező kommentje:
10 Felgyújtattam vele, nem hagytam magam:)
2020. aug. 15. 22:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem lepek be, amig nincs rendes lampafeny. Elemi civilizacio. Nem kell redonyt bazirgalni, lehet az pince is, de vilagitas nelkul menjen hozza a nagymamaja.
2020. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell könyörögni neki, nekes kell tenni hogy ő kapcsolja fel a villanyt pl. Elkezdesz hörgő hangon beszélni " vért akarok inni vért, a sötét jó, ne kapcsolja fel a villanyt" Úgy befosik, hogy nyomban felkapcsolja a villanyt. Hogy mit akarsz, azt mindig úgy érd el, hogy a másik akarja, érted?
2020. aug. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!