Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság ezek a célok megvalós...

Manapság ezek a célok megvalósíthatóak egy ember életében a semmiből?

Figyelt kérdés

Saját ház vásárlás, otthon teremtés, önfejlesztés, tanulás, magas végzettség elérése, olyan szakma amit szeretsz is csinálni és a világnak is adhatsz vele valamit, emellett jó anyagi háttér teremtése, elég idő a férfi és a nő kapcsolatára, a családra, főzésre, takarításra, elég idő és pénz a gyerekekre, akiket ezalatt tudsz oktatni, felkészíteni az életre, maximális odafigyeléssel és emellett megadhatsz nekik mindent, elég idő az utazgatásra, az álmaid valóra váltására, elég idő és pénz magadra, a külsődre és a hobbijaidra, szenvedélyeidre, pihenésre.


Sokan azt mondják, túl sok mindent akarok egyszerre. Ezek így szépen sorban rövidebb idő alatt (kb 10 év) valóra válthatóak?


23/L



2020. aug. 16. 00:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Max. full akarattal.
2020. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#9 úgy értettem, hogy 10 éven belül (onnantól, ha már meg van a ház) lehetne egyszerre sulizni, karriert építeni és ha gyereket nevelni, megfelelő idő ráfordítással és amiket még felsoroltam. Természetesen utána is folytatnám az életem, csak örülnék, ha ezek már meglennének addigra meg lennének.

A párom szerint naiv vagyok és el kell döntenem, hogy mi a fontosabb mert ezek egyszerre nem valósíthatóak meg. Ez számomra elszomorítóan hangzik.

2020. aug. 16. 12:40
 13/15 A kérdező kommentje:

#8 korán akarok gyereket (kb 4-5 éven belül, hiszen az már nem is olyan nagyon korai). Élni is akarok még nyilván, dolgozni és tanulni is.

Ellentmondásos, tudom. Ezért kérdeztem, hogy lehetséges-e.

Köszönöm a válaszokat.

2020. aug. 16. 12:44
 14/15 anonim ***** válasza:

A lottó ötöst jobban megnyered, mint a terveidet megvalósítod.

Túl sokat s gyorsan változik a világ, így tervezhetetlen a jövő vaskos lóvé nélkül.


Egy fontossági sorrendet mindenképpen állíts fel, de az tuti, hogy tolódást okoz mind mindegyiknek, ezzel számolj.

2020. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen formában ahogy te írod, nem lehetséges. Gyerek mellett számolnod kell azzal, hogy évekig nem lesz saját, önálló életet, mert minden róla kell, hogy szóljon. Ezért mondja a párod is, hogy el kell döntened mi a fontos.
2020. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!