Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a 19 éves...

Hogy lehet, hogy a 19 éves unokatesóm ennyire sz@rik mindenre a ház körül?

Figyelt kérdés

Emeletes házuk van, lapos tetővel mint ami a panelházakon van.

4-en éltek itt, ő, a kisebb testvére, az anyja és az apja.

A szülei elváltak, a kisebb gyerek az apával ment, pár utcával lejjebb laknak, ő pedig az anyjával maradt.

Az anyjának lett élettársa, ő hozzá költözött, de az unokatesóm nem akart odaköltözni, szóval ő otthon maradt egyedül a házban.


Én járok hozzá, szokunk kockulni, meg ha van valami buli, házibuli az általában nála van.

Annyira nem érdekli semmi, hogy a szobájában ha esik az eső, akkor a falon csurog végig a víz, aztán a radiátorcsövek mellett szépen lefolyik a földszintre is.

A tv mellett kb 10 centire folyik el a víz, kérdeztem, hogy mi lesz ha a tv-re fog folyni, erre azt mondta hogy akkor odébb teszi a tv-t :D

Idejéből kitelne, hogy megcsinálja (meg ha szól én is meg a haverok is megyünk segíteni neki) hetente 3 vagy 4 napot dolgozik egy kocsmában.



2018. júl. 3. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet? Erre mondják mifelénk azt, hogy: hát így!
2018. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És voálá, a gond meg fog attól oldódni, hogy az unokatesódat itt beszéled ki vadidegeneknek...

Mégis honnan tudjuk, hogy mit miért csinál meg úgy alapból mi közünk hozzá? Ha nem tetszik, szólsz neki vagy nem mész hozzá többet kockulni meg bulizni.

2018. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy 19 éves.
2018. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!