Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek színész?

Hogyan legyek színész?

Figyelt kérdés

Egész életemben ez volt a kis titkom, hogy megőrülök a színészetért. Lehetőségem sajnos soha sem volt arra, hogy drámatagozatra, drámaszakkörre, színjátszó csoportba vagy színitanodába menjek, ugyanis a közelemben sajnos semmi ilyesmi nincs. Néhányszor viszont volt szerencsém iskolai ünnepségeken szerepelni és azokat nagyon élveztem. A legelső ilyen nyolc éves koromban volt egy Karácsonyi kis osztályszintű darabban. Utána sok dicséretet kaptam és azóta sem emlékszem semmilyen bókra ami jobban esett volna. Tudom, hogy ez egy nehéz foglalkozás, de én meg szerelmes vagyok. És egy ember ha szerelmes sok mindenre képes. Fogalmam sincs hogyan kezdhetnék neki, hogy hogyan induljak el az úton. Lenne szíves valaki elárulni, hogyan zajlik mindez?

18



2020. aug. 19. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hat valami dramaszakkort vagy valamit pedig mindenkepp muszaj lesz talalni, azt ugy nem tartom tul eletszerunek, hogy otthon gyakorolgatsz a tukor elott es utana besetalsz a szinhazba es maris felvesznek. Ha nem is nalatok helyben, de max egy oras buszozasnyira biztos talalnal valamit, gondolom van a kornyeken valami varosfeleseg valahol. Ha barmit megtennel erte, akkor ferjen bele az alapos kutatas es a kis utazas is :)
2020. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezni lehet a Színművészeti Egyetemre, vagy vannak pld. egyes színházaknak is stúdiói, ahol van okj-s képzés.
2020. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Értem én, hogy ez egy szépnek tűnő dolog, de sajnos kevés az esély arra, hogy meg is élj belőle. Szerintem tartsd meg hobbinak, járj el ilyen társaságba, klubba, de keress egy tisztességes munkát. Ha menetközben történik valami és észrevesznek, az tök jó sok sikert kívánok hozzá, de legyen egy biztos pont is azért az életedben.
2020. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Színész felvételi, drámatagozatos-felvételi, versmondó-verseny felkészítést vállalok hosszú és rövidtávon Budapesten és online is. Házhoz megyek, vagy akár szabadtéren/iskolában is szívesen tanítok. Jelenleg rendező-hallgató vagyok a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Saját élményem is van a színész-felvételikről, repertoár-készítésről, éneklésben/hangszeres játékban is jártas vagyok. Az egész családom színház közelében dolgozik. Tudok jó anyagokat mutatni és személyesen mesélni a felvételiztetés körülményeiről. Hívjon bizalommal! 06305984422
2020. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!