Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van esélyem arra, hogy szinész...

Van esélyem arra, hogy szinész legyek?

Figyelt kérdés
A hangom nem a legjobb,alkatilag sem vagyok tökéletes,sőt elég szégyenlős,csendes,extrovertált személy vagyok.Mégis vonz a szinészi pálya?Mit érdemes fejleszteni magamon?Egyáltalán van eselyem?Hogyan néz ki egy felvételi egyetemre/színházba?

2020. ápr. 14. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed, ha összeszeded magad és megnyílsz. De az is lehet, hogy eleve ilyen vagy, csak ki kell állnod párszáz ember elé kipróbálni. Az alkat nem gond, vannak szerepek mindenféle embernek. A hangodon meg lehet javítani tanárral.
2020. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól esik!Köszönöm szépen a válaszodat!
2020. ápr. 14. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Röviden:

Özbizalomra van szükséged. Csodákra képes. És ne becsüld alá magad.

Mert mintha az egyik barátnőmtől olvastam volna, amit írtál.

2020. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne a rendezői pályában gondolkodnod, szerepelhetnél a saját filmjeidben. A szégyenlősséged szerintem kizárja, hogy igazi színész legyél, akinek bármit el kell tudnia játszani.
2020. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is az akarok lenni 7 éves koromtól. Jövőre felvételizek tervek szerint az SZFE-re. Röviden annyit, hogy 10 éves koromban ugyanolyan voltam, mint amilyet leírtál, de lett egy álmom Oscardíjjas rendező vagy színész akarok lenni. Elhatároztam, hogy képzem magam. Hanglejtés, arcmimika es 13 éves koromtól minden évben magamnak megírom az SZFE felvételi követelményét. Nagyon sokat fejlődtem szerintem. Legyőztem magamban rengeteg gátlást és ami a legfontosabb lett ÖNBIZALMAM. Első lépésként legyen egy álmod, célod amit meg-akarsz valósítani❗. Aztán legyen egy terved, hogy hogyan éred el. Gondolkodj, mi kell a célodhoz, milyen gátlásokat kell legyőznöd MAGADBAN. Vegyél fel színészekkel, vagy olyanokkal akik illetékesek az álmodban a kapcsolatot. Felvételi: Írd be SZFE felvételi kiadja mit kérnek minden évben.

BÍZZ MAGADBAN❗EZ A LEGFINTOSABB‼❗Ha akarod én segítek neked, hogy elérd a célod és miket tégy, persze ha te is akarod. Ha van, akkor privátba írj rám. Ha nincs sebaj.

2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad ne becsüld alá magad és küzdj a célodért.
2020. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!