Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb ovis...

Mi volt a legnagyobb ovis "tragédiátok"?

Figyelt kérdés

Nekem tulajdonképp az volt, mikor utánam jöttek. :D


Ovi utolsó évében egyszer, mivel a szüleim dolgoztak, mamám meg valahol nyaralt, meg volt beszélve a óvónővel s velem is, hogy ha senki se megy értem, akkor hazamehetek egyedül. Én szépen bele is éltem magam, a csoportban mindenkinek elújságoltam, hogy aznap egyedül fogok hazamenni, de utámmam ment az egyik unokatestvérem.

Tudom hogy így leírva, kicsit hülyén hangzik, de ovison akkora tragédia volt számomra... Minden jókedvem elment.



2020. aug. 20. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy Katikát elszerettem tőlem Robika. 5 évesek voltunk, egyiknek sem bocsájtottam meg. :)
2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam beszélni az ovis szerelmemmel

Jó sofőr voltam (enyém volt a piros tricikli), de egyszer egy seggfej bevágott elém és összeütköztünk. Hatalmas trauma volt, hogy vége a balesetmentes pályafutásomnak (most csinálom a jogsit, reméljük, hogy autóval megdöntöm a rekordom)

2020. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még a bátyjámmal jártam egy csoportba, volt egy nap, amikor ő ő valamiért nem jött oviba (talán beteg volt, nem tudom), és emlékszem, hogy én akkor egész nap sírtam, mert hiányzott, és féltem nélküle.

De nem szerettem például az anyák napi ünnepségegeket sem, mert mindig megijesztett az a sok ember körülöttem. Született is 1-2 fotó, ahogy ünneplőruhában sírdogálok az ovi folyosóján.


26/F

2020. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kockás kalapom, 3 pici rávarrott virággal. Egy alkalommal egy kislány letépte a virágokat.

Amúgy az egész óvoda egy " tragédia" volt számomra, utáltam járni.

Az élet fura fintora, hogy óvónő lettem.😀

2020. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor délután 6ig óvodában kellett lennem
2020. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én és a barátnőm játszottunk egy cigány fiúval az udvaron, ès a nagymamám, aki a boltból hazajövet mindig benézett az oviba a kerítésen, hogy integessen, meglátott minket. Elmondta ezt az apámnak és amikor hazaértünk az oviból, irdatlanul lekiabált érte, hogy miért játszok cigànyokkal az oviban. 4-5 éves lehettem, fogalmam sem volt róla, hogy miért baj az, ha velük is játszom, nem értettem mièrt kaptam a szidást. Borzasztó èrzés volt, utána már csak a galériàn játszottam a kisfiúval, az udvaron nem mertem, mert féltem, hogy a nagymamàm megint beàrul.
2020. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy oviba kellett menni. Egész úton bömböltem, aztán mikor az ovi kapujához értünk, abbahagytam, mert nem akartam, hogy az ovistársaim meglássák, hogy sírok :D
2020. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónő mindig olyan néven hívott, amit nagyon utálok (semmi extra, a nevem "hivatalos" becézése, de attól még utáltam) hiába szóltam neki többször is. A kedvelt becenevem csak egy betűvel tér el.


Ezért otthon azt hazudtam, hogy engem ver.


(Azért is érdekes, mert amúgy nagyon szófogadó, őszinte gyerek voltam - bár mondjuk tényleg bántott ezzel a nő, csak nem fizikai értelemben)


Anyum persze ment is be elbeszélgetni vele. Utána már inkább a teljes keresztnevemen hívott :)

2020. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ovis barátomnak volt egy macija amit mindig magával hozott, egyszer előbb mehettem haza, mint ő. Kint az öltözőjénél megláttam a maciját amit gondoltam elrejtek a pakolójába, de ezt tényleg mindenféle rosszindulat és gonoszság nélkül, valószínűleg csak azt akartam, hogy meglepődjön. (egy kis függőnnyel elhúzható szekrényt képzeljetek el) Azt gondoltam majd biztos észreveszi, hiszen mindenki pakolt valamit a sajátjánál mielőtt hazament volna, aznap persze nem így volt...Másnap a srác szó szerint bömbölt, hogy hol van a medvéje, amit ő a szekrénye előtt hagyott. Az óvónők számonkértek mindenkit, hogy hova lett a srác macija, természetesen mindenki előtt, nehogy elkerüljük a megaláztatást... Én persze bevallottam, hogy eldugtam, de gyerekként nem tudtam ezt úgy elmagyarázni, hogy igazából semmi rosszat nem akartam ezzel. Miután megmutattam hol a medve, kaptam egy szép nagy leszidást az óvónők részéről, erre már nem is igazán emlékszem, mert a gyerekek beszólogatása sokkal jobban fájt, "lopós, tolvaj, hazug", nem is értettem mire fel mondják ezt és hogy egyáltalán mivel érdemeltem én ezt ki. Ha jól emlékszem el is ültettek a helyemről, szépen meg lett oldva a helyzet. :/
2020. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ovis szerelmem lekapta a sapkát a fejemről az udvaron és feldobta egy kis kunyhónak a tetejére.
2020. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!