Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális ha az...

Szerintetek az normális ha az elvileg legjobb baréátom undorítrónak és betegnek nevez engem, csak mert néha eszembe jut milyen jó volt ovisnak lenni és tök jó lenne ha megint kicsi lehetnék és ovis lehetnék? F

Figyelt kérdés
Én tökre szerettem kicsi lenni, és néha tök szar felnőttnek lenni :( a barátom meg állandoan leszóül emiatt, spőt , kikiáltott betegnek.
2019. márc. 27. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Uhh én is de visszamennék az oviba :/
2019. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neki más a véleménye, viszont nem tud mellette érveket felhozni, indokolni. Ezért az egyszerűség kedvéért rövidre zárja a témát azzal, hogy "f..szság", amit te mondassz... Veled semmi baj nincs, ő az, aki rosszul jár el.


Egyébként igen, én is szívesen visszamennék azokba az időkbe. Sokkal őszintébb és igazabb kis világunk volt az óvodában, mint most a sok álszent, kapzsi felnőtt között. Én is szeretnék őszinte, még jó lelkű emberek között önfeledten játszani ahelyett, hogy a megélhetésért gürcöljek napi szinten.

2019. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem barátod, csak úgy tűnt eddig.

Ő a beteg, hogy ezen lovagol.

Nekem óvodás a kisfiam és sokszor mondom neki (teljesen őszintén), hogy legszívesebben én is óvodába mennék vele reggelenként munka helyett, és egész nap játszanék ott vele.

2019. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez miatt miért lennél beteg? Sokan vannak így, köztük én is...mennyivel boldogabb, gondtalanabb élet volt, csak sajnos ezt utólag tudjuk értékelni.
2019. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Szerintem hanyagold ezt a témàt.

2019. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"mennyivel boldogabb, gondtalanabb élet volt, csak sajnos ezt utólag tudjuk értékelni."


Igen, pontosan. egyetértek. Viszont én már akkor tudtam értékelni, amikor nagycsoportba be akartak rakni egy másik oviba, ahol elvileg "felkészítenek" az iskolára, mert azt mondták, valószínüleg mégh maradnom kell. Hát hálistennek visszakerültem a régi óvodámba, mert nagyon nem tudtam oda beilleszkedni és eléggé későnérő és kicsi is voltam a többi gyerekhez képest. na akkor nagyon tudtam értékelni, hogy visszamehettem a normális ovimba :D amúgy kétszeres évvesztes vagyok. 2-ik a születési évem miatt, decemberi vagyok, a másik pedig hogy maradhattam még egy évet.


Jó volt a ráadás is, bár hiányzott a régi csoportom nagyobbik része. szerencsére az óvónőmet nem kellett elveszteni.

2019. márc. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!