Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy idegen lány/srác rád...

Ha egy idegen lány/srác rád ír neten, szoktál neki válaszolni?

Figyelt kérdés

Ezen vitáztam ma a párommal, a véleményetek érdekelne.


Itt gyakorin kaptam egy privátot, és szimpatikus volt a stílus, pár üzenetet váltottunk, és letisztáztuk a viszonyokat. A másik fél elmondta, hogy részéről több is lehetne, akár titkos kaland is, de én ebben nem vagyok partner, viszont felajánlottam neki, hogy ha tiszteletben tartja ezt, részemről dumálhatunk a továbbiakban. Belement.


No és ezen vitatkoztunk, hogy hogy lehetek ennyire naív, hisz tisztán ki lett mondva, hogy akár "titkos kalandban" is benne lenne az illető, ne legyek buta, mit akarok én egy ilyen emberrel beszélgetni,mert a vége úgyis az lesz, hogy biztos be akar majd fűzni. Na én meg erre annyit mondok, hogy ettől még lehet beszélgetni, nem csak a szexualitásból áll az élet, erre kinevetett párom, hogy mégis mit gondolok, egy idegen részéről nem csak erről szólna?? Hát szerintem nem csak erről szólhat. Ha mégis, bármikor ott a tiltás, törlés, nem válaszolás lehetősége.


Mi a ti véleményetek? Én vagyok a naív? Álomvilágban élek?



2020. aug. 20. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy. Persze lehet h eppen volt kedve dumálni de erre nem magy az esély. Igen szinte mindig vissairok, kivéve ha unszimpi az illeto
2020. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

A partnered bizalmatlan, mert magából indul ki. Nála van gond-titkos részen.


Vannak emberek akik összesodródnak, és vannak köztük nagyon értékes emberek, akiket sajnálna az ember ha elveszítene. Ha a játékszabályok le vannak fektetve, és az illető szavatartó ember, akkor abban én nem látok semmilyen problémát ha két felnőtt ember tartja a kapcsolatot-betartva a ki nem mondott szabályokat. Évtizedes barátságok is lehetnek belőle, és az ember sosem tudhatja, hogy mikor lesz szüksége segítségre. Nem azt mondom, hogy igénybe is veszi a segítséget, de már lelkileg is jelentős az ha az ember tudja, hogy biztonságban lehet. Nem tudom érted-e ezt, amit szeretnék kifejezni?


A partnerednél ezzel szemben elég jelentős gond van, mert azok szoktak így reagálni akik ezt a titkos tevékenységet masszívan teszik és tisztában van vele, hogy át is fordulhat.De ez jellemzően a megbizhatatlan embereknél van jelen.


Neked kell tudnod, hogy számodra/számotokra az adott szó mit jelent.

Ha nem szavatartó, megbízható embernek tartod magad, vagy vándormadárnak-bele se kezdj, mert biztos bukni fogsz. Neked kell ismerned önmagad, és azt a másik személyt, hogy mit jelent nála az adott szó. Ez dönti el, hogy belemehetsz biztonsággal, vagy inkább hátra lépsz.

2020. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem reagálok ismerkedős privátra, mert egyrészt nem erre való ez az oldal (engem nem érdekel ez a pár hónapja idecsinált Ismerkedés kategória, soha nem is válaszolok ott, így onnan biztosan nem találnak meg), másrészt biztos nem fogok beszélgetni egy olyan emberrel, aki végig abban fog titkon reménykedni, hogy “hátha mégis összejön”. Nem, keressen mást, akivel igen. Abban pedig sajnos igazat adok a párodnak a saját tapasztalatom alapján, hogy letisztázás ide vagy oda, MINDIG eljut az illető előbb-utóbb újra a “Randizunk?” kérdéshez.
2020. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és ha normális az illető, akkor szoktam válaszolni.szívesen beszélgetek normális emberekkel. Mivel a válaszaimnál nem szoktam jelölni hogy férfi, vagy nő vagyok, gyakran kapok privátot ismerkedni vágyó férfiaktól is. Ha tisztázom a félreértést, akkor már egy "bocs" - ra sem méltatnak😃. De biztos jó partik amúgy😄
2020. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam valaszolni. De a 2.mondata utan mindig megbànom hogy vaaszoltam.

Kivetel eddig nem volt

2020. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még a tiltáson kívül nem reagáltam mást a privát üzenetekre itt az oldalon :D Nem szorulok ismeretlen emberek ismerkedési és egyéb szándékaira, néha válaszolok egy két kérdésre és ennyi.
2020. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy esetben ment több hónapig itt az üzenetváltás egy ellentétes nemű személlyel egy kérdésből adódóan, nem volt semmi durvulás egyikünk részéről sem, miközben neki volt társa. Jó volt, hogy valakivel lehetett értelmesen beszélgetni. Tudtuk, hogy távol vagyunk egymástól, de beszélgettünk.

Szóval szerintem lehetséges az ilyen.(F)

2020. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Nyíltan szexuális tartalmú üzenetet küldött egy pasas neked és te még folytatni akarod a beszélgetést miközben van párod? Elég egyértelmű mire megy ki a játék, ha ezt megteszed sokáig én sem lennék veled a párod helyébe.
2020. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy. A parodnak igaza van, es nem, nem vele van a baj. Az emberunk egyenes utalast tett afele, hogy titkos kalandot akar. Szerinted ezek utan csak szimplan a barati tarsasagod erdekli? Elarulom, hogy nem...
2020. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, szomorú vagyok, hogy igazolást nyert, hogy naív vagyok. :( Világéletemben az voltam, de jóhiszeműség is párosul mellé, gyilkos kombó.


A párom és köztem nincs bibi, a kommunikáció és őszinteség hívei vagyunk(emiatt is mondtam el neki, ami történt). Attól, hogy valaki keringőre hív még nem fog elhagyni. Akkor esetleg, ha elfogadom a meghívást.

2020. aug. 20. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!