Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégium beköltözés után...

Kollégium beköltözés után haza lehet menni?

Figyelt kérdés
Most lesz a beköltözés, viszont maga az egyrzem csak szept 7től kezdődik. Értelmetlennek tartom hogy addig bent maradjak😂 illetve szerintetek ott aludjak első éjszaka a társaság miatt vagy valoszinuleg senki nem fog ott maradni?

2020. aug. 20. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elrendezted a cuccaid, menj oda bemutatkozni, beszélgetni pár emberhez. Kérdezd meg, hogy mennek is már haza vagy maradnak? Aztán meglátod érdemes-e maradni.
2020. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj legalább egy-két napot! Fedezd fel a környéket, ismerkedj a hellyel, a többi kolissal! Később hasznos lesz. :)
2020. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon honvágyad van akkor nyugodtan, bármikor hazamehetsz. Egyetemi kolesz olyasmi mint egy albérlet. Nem vagy korlátozva semmiben (természetesen az együttélés normáinak betartása mellett). Én szoktam maradni mert szeretem azt az önállóságot amit ad. Illetve sok koliban van ilyen ismerkedős este az első napokban plusz kocsmatúra, ha téged érdekel az ilyesmi. Szobatársakat meg majd év közben úgyis megismered, hiszen együtt éltek nap mint nap szóval ott sem gáz az egy hét "kimaradás".
2020. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!