Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lánynak lenni?

Nagyon gáz lánynak lenni?

Figyelt kérdés
Évek óta rosszul érzem magam a bőrömbe, mert lány vagyok. Irigylem a fiúkat a fizikomuk, és a sérthetetlenségük miatt. Bennünket bármikor megbánthatnak, vagy megüthetnek anélkül hogy tehetnénk valami olyat, ami nem hisztinek tűnik. Úgy érzem ha érzelmeket mutatok ki, nem tűnök semmi többnek egy nyávogó macskánál. Nagyon nem szeretek én lenni, ezért ugyan kedves vagyok, mégis próbálom a leghűvösebb oldalamat mutatni. Szerintetek nagyon gáz lánynak lenni? Vagy hogyan szokhatnam meg magam?

2020. aug. 20. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Az. Csak arra kellesz a másik nemnek, hogy a lyukaidat telenyomják a trutymójukkal. Ez egy megalázó létezés.
2020. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, semmi akadálya, hogy nőként férfiasan viselkedj. A fordítottját kevésbé nézi el a társadalom, de ezt az irányt simán. Persze a fizikumért kicsit többet kell dolgoznod, de nem nagy ügy lepipálni a férfiak nagyját, akik egyáltalán nem sportolnak.


Gyerekkoromban sokszor vágytam rá, hogy inkább fiú legyek, de igazából szeretek például szoknyát hordani és a hajam is hosszú. Viszont fiús dolgok érdekelnek, nem kedvelem a női társaságot, utálok ruhát venni, életemben nem sminkeltem, messze nem foglalkozom annyit a külsőmmel, mint egy sztereotipikus nő. Összességében több a fiús tulajdonságom, de mégis kényelmesebb a társadalomban nőként élnem. Ehhez van egy olyan férjem, aki ilyennek szeret, sőt azért is választott, mert ilyen vagyok. Érdekes módon a házasságunkban a tipikus férfi-női problémákat gyakran fordított szereposztásban éljük meg.

2020. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj egy küzdősportot: azzal mind fizikálisan-, mind verbálisan meg fogod tudni védeni magadat, és tanulsz a fiúktól, vagy épp belelátsz a férfiak életébe is.
2020. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2020. aug. 20. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy lány van, még nem muszáj az úgynevezett klasszikus feminin tulajdonságokat birtokolnod. Ahogy írták, sportolhatsz, fejlesztheted az állóképességed. Öltözködhetsz vagányan.


Azt viszont felejtsd el, hogy nem tehetsz semmit az ellen, hogy megütnek. Igen is, tehetsz - tenned is kell, és ez egyáltalán nem hiszti! Soha ne hagyd annyiban, ha esetleg bánt valaki!

2020. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Hmm... kérdező, nem lehet, hogy transz vagy? Persze lehet, hogy nem erről van szó, de én is személy szerint így kezdtem.
2020. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát igazából megértem, én örülök hogy nem vagyok lány. De nem azért amiket itt leírtál. Mintha egy ferfinak arany élete lenne. Sokkal nehezebb mint nektek. Nagy elvárások, egy lánynak minden el van nézve. A ferfi old meg minden problémát és védelmez. Bármi van mindig a férfinak kell megoldani, tőle vártok mindent. Szóval nincs rossz életed. Jó fizikum is nagyon függ a genetikatol az sem mindenkinek elérhető. De ha mégis szenvedni kell érte rendesen. Ki se bírnád.
2020. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

"Nézd, semmi akadálya, hogy nőként férfiasan viselkedj. A fordítottját kevésbé nézi el a társadalom, de ezt az irányt simán."


Pont azért, mert nőnek lenni megalázó. Mi öltözhetünk férfinak, mert férfinak lenni menő, de nőnek öltözni gáz.

2020. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Pártolom a 8-ast. A homofóbia legalapja, hogy egy férfi nem lehet nőies. Minden ebből ered. Ha valaki azt mondta valakire, hogy "b.zis", az nőiest jelent.
2020. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
8. Ez nem ezért van mert nőnek lenni gáz. Hanem azért mert normális férfi nem akar nőként öltözni viselkedni. És itt is élő jön az hogy a férfiaknak nagyobb az elvárás. Mert a férfitól többet várnak.sokkal. De erre még én is azt mondom hogy gáz mert a férfi az.megiscsak férfi. Nőknél.is gáz ha férfinak öltözik de jobban elnézik mert nő. Nekik minden el van nézve. Férfi létét ki sem bírnák.
2020. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!