Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy érdekelnek a...

Az normális hogy érdekelnek a lányok? És milyen lenne lánynak lenni? (A kérdéssor csak lányoknak szól)

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam hogy lánnyá változtam 1 napra. Fölkeltem szokásosan és kimentem arcot mosni. Belenéztem a tükörbe és hosszú volt a hajam, máshogy nézett ki az arcom. Ja meg voltak... Tudjátok mik :D... Amijük a lányoknak van... Erre mondom: hogy történhetett ez... Elmentem suliba és senkinek sem tűnt fel hogy lány vagyok. Mintha mindig is ilyen lettem volna... A többire nem emlékszem.

És ez az álom óta érdekelnek a lányok és hogy milyen lenne lánynak lenni. Szóval milyen lánynak lenni? Előnyei hátrányai?



#lány #milyen lánynak lenni?
2015. jún. 26. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha vmit nem akartok leírni akkor küldhettek piviben is
2015. jún. 26. 12:04
 2/4 Mumusan ***** válasza:

Nehéz kérdés, főként mert nem voltam fiú.

Erre a kérdésre egy átoperált rudna reális képet adni, hiszen Mindkét nemhez tartozott már.

Előnye hogy nő vagyok, hogy könnyebb a párválasztás, flörtölés, többféle ruhát, színt viselhetek mint a Férfiak. Plusz ha egy lány fiús az lfogadott, de ha egy fiú lányos, az nem.

Hátránya hogy Sosem lehet olyan nyugis napunk mint egy férfinek. A házimunka, gyerekek a mieink, a megfáradt férfit várja a vacsi az asztalon. Plusz a Férfiak szabadabbak. Buli terén is. Elfogadott hogy ti össze-vissza dughattok. Ha egy nő teszi ezt, akkor r.b@nc.

2015. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Jahm, 28N
2015. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a lányoknak könnyebb, őket pl sokkal több munkakörbe felveszik, mint a férfiakat, vegyük példának a személyzet felvételt, ott csak csajok vannak, férfiakat szinte nem is látni, de sok más munkakörbe is szintee csak csajokat látni. De ott van például a nehéz élethelyzet, ha egy csaj csóró, őt ennek ellenére jó eséllyel felkarolja egy pasi, viszont ha egy pasi csóró, a kutyának sem kell.
2015. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!