Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Miért van az, hogy a férfiak jobban válogatosak, ha potenciális jelöltekről van szó, a nőkre ez inkább kevésbè jellemző? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Fordìtott esetben nem szokott ilyen lenni, azt tapasztaltam.
2020. aug. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésed se igaz.
2020. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Szerintem pont fordítva van, férfi szemmel. Szóval lehet hogy igazából egyik nem sem válogatósabb, csak mind a kettő azt hiszi hogy a másik az. Ki tudja :)
2020. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nálam a kenyér mindkét fele vajas, így minden irányból tudok nyilatkozni. Kérdező, elhiheted, hogy mindkét nem pont ugyanolyan kib*szott válogatós (én is).


30/N

2020. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háát kérdező én nem tudom, hogy ez honnan jött le neked.

Én nőként épp az ellenkezőjét látom, ha pl egy szórakozóhelyen nőként kiülsz egy cigire vagy ilyesmi rögtön több pasi is legyeskedik körülötted es válogathatsz is köztük. Ellenben férfiként nem igen fog ilyen élmény érni, max akkor ha minimum 190 centi magas vagy.

A férfiak elég gyakran lejjebb adnak az igényeikből, még randi oldalakon is, ellenben a nők közt általában még a nem túl megnyerő külsejűeknek is elég magas elvárásai vannak pl ő maga 120 kiló, de azért Brad Pitt kinézetű kockás hasú fickót keres magának.

2020. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont fordítva akartad írni.
2020. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!