Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mennyire necces...

Szerintetek mennyire necces egyedül költözni Budapestre? Potenciális lakótárs/ismeretség nélkül.

Figyelt kérdés
20/l

2019. júl. 8. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne necces? mitől tartasz?

megfelelő piacképes szakmával, vagy már adott munkalehetőséggel stabil helyet tudsz találni itt

új barátokat is szerezhetsz

2019. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ha van munkád és el tudod tartani magad, vagy ez valahogy meg van oldva (szülők), akkor költözz nyugodtan. Eleinte sokat fogod használni a google maps szolgáltatását, úgy hogy ne 1 gigás előfizud legyen. :D
2019. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem necces. Én egyedül költöztem Budapestre, utána egyedül költöztem külföldre, aztán még kétszer országot váltottam, azt is teljesen egyedül. Mindenhol lettek idővel barátaim, ismerőseim, tudok olvasni, tehát mindent el tudtam intézni, amit kellett (mindenről van infó a neten), a lakótársaim 90%-a is teljesen rendben volt, ahol pedig nem, ott elköltöztem.
2019. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!