Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is került ilyen helyzetbe?

Más is került ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van egy-két olyan szám, amitől sírva fakadok helyzettől függetlenül. Ha véletlenül meghallottam, akkor mindig félre kellett vonulnom sírni különben mindenki hirtelen elkezdtem volna bőgni. Voltak kínos helyzeteim miatta.

2020. aug. 23. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen. Akkor még gázabb, ha azonnal elindulnak a könnyeid, és nincs még arra se időd, hogy kimenj az adott helyiségből lehajtott fejjel a hajad mögé bújva.
2020. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is gyorsan kell reagálnom.
2020. aug. 23. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked melyik ez a szám?Egy szám vagy több? A többet úgy értem, hogy egy egy szám-egy egy emberhez kapcsolódik.
2020. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nincs ilyenem, szóval lehet ez így nem működik. De ha esetleg otthon egyedül hallgatod a számot és közben próbálsz figyelni arra, hogy ne sírj. Vagy, hogy miközben hallgatod valami szórakoztatót csinálsz. Lehet hülyeség, és ezt így nem lehet begyakorolni, hogy ne sírj.
2020. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Részemről az Alphville-től Forever young az, ami ismert. És van egy kevésbé ismert is: Guided by Vioces-tól a Game of pricks című szám.
2020. aug. 23. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is van ilyen, leginkább a Desperado számaitól ("Add nekem az álmot" eleje...).
2020. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen történt már velem is. Egyedül annyi szerencsém van, hogy a könnyek eleinte nagyon lassan és alig feltűnően jönnek, de amint beindulnak..
2020. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. Én a buszon néha elmélkedek, és ha olyan dolgokra gondolok, akkor kezdek könnyezni. Nem gondolok dolgokra annyit, hogy sírjak is, azt nem akarnám. Kár, hogy ezek kínos helyzetek egyébként.
2020. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szokott lenni. Én inkább attól kezdek el könnyezni ha bárki is sir
2020. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Uristen en is ilyen vagyok.

Nagyon hamar elkezdek sírni, kepes vagyok egy számot is vegig bombolni 😃

2020. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!