Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is került hasonló helyzetben?

Más is került hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A baráti társaságom a nyár végén szanaszét került az országban.

Konkrétan két ember maradt, aki kíváncsi rám és legalább heti szinten beszélünk, találkozunk.

Én szintén elkerültem a szülővárosunkból, csak 2hetente hétvégén tudok hazajönni, de ilyenkor sem törik magukat a többiek, hogy találkozzunk. Több alkalommal lemondták a már megbeszélt programot is.

Ez nálatok is így volt, ti gyorsan túltettétek magatokat a dolgon? Sajnos nem lett túl sok új barátom, dolgozom és a kollégáim javarészt sokkal idősebbek nálam.


2017. nov. 5. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
helyzetbe*
2017. nov. 5. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nincsenek barátaim, de úgy gondolom, hogy amikor valaki elkerül egy egyetemre, akkor a hétvégén mikor hazamegy, szeretne inkább a családjával lenni, vagy ha van, akkor a pasijával/csajával.
2017. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen a diákok nagy része átmegy a középiskola befejezésével. Nem nagyon tudsz mit tenni, akár egyetem, akár más miatt széledt szét a csapat, meg kell barátkozni a helyzettel, hogy ilyenkor a hétvégéket inkább tölti mindenki a párjával vagy a családjával. Ha havi 1 alkalmat össze tudtok hozni, akkor már nagyon ügyesek vagytok. És sajnos azt kell mondanom, hogy ez később se lesz jobb már. Ha valakivel egy helyen is laktok, a suli/munka miatt legtöbbször elég nehéz összeegyeztetni a szabadidőt, ha pedig messze laktok egymástól, még inkább. Próbálj meg a környezetedben ismerkedni, barátkozni, illetve azt a két embert, aki megmaradt, becsüld meg és ápold velük a kapcsolatot.
2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!