Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkedvesebb dolog,...

Mi volt a legkedvesebb dolog, amit egy idegen ember mondott/tett neked?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hálás Istennek, hogy megismerhetett minket. Kell ennél több? Ezek boldogság morzsák, de sokáig elegek:D
2020. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Kulfoldon voltam eletemben eloszor, teljesen elveszve es nem talaltam merre van az apartmanom, egy uriember egeszen hazaig kisert (legalabb 1 oras seta volt).


2. Random ferfi oda jott hozzam, hogy emondja mennyire szep vagyok. Ezutan vartam hogy be akar probalkozni, szamot ker stb, de semmi ilyenrol szo sem volt, csak ezt tudatni akarta velem majd elsetalt szep napot kivanva.

2020. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én autóm a legszebb a típusból az országban
2020. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
El vot törve a lábam, és járógipszben, mankóval mentem be egy lépcsőházba, ahonnan kijött egy csaj, megfogta az ajtót és mosolyogva jobbulást kívánt. Ez akkor nagyon jól esett. 😊
2020. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Pozitív vagy negatív értelemben?

Pozitív:

Kissé igencsak segítőkész vagyok. Egyszer segítettem egy idős néninek, és mondta, hogy Isten meghálálja ezt majd nekem;

Negatív:

Kissé fura a járásom egy alapbetegség miatt. Iskolából mentem korrepre, meleg volt, nehéz táska. Elmentem 2 nő mellet, az utca végén az idős utánam kiabált, hogy. "Az ilyennek tolókocsi kellene".

2020. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

“ Pozitív vagy negatív értelemben?”


Hogy lehet negativ ertelemben “legkedvesebb” valami?

2020. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sétáltam haza felé, épp szörnyen éreztem magam, mert előtte nap tudtam meg, hogy megcsalt a barátom.Egy 7-8 éves kisfiú kint állt a (gondolom) házuk előtt a járdán, és mikor elmentem mellettük hallottam, ahogy megkérdezte az apukáját, hogy "apa, ugye egyszer majd ilyen szép feleségem lesz, mint ez a lány?" Nagyon aranyos volt és jól esett :)
2020. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Anno ruletteztem.

(Hobbybol csak, kis összegekkel nem voltam egy függö)


Kiprobaltam brahibol egy olyan stilust, hogy 34-5 szàmbol kizarolag 1-4 szàmot fogok csak le. A masik 30 szàm lenullàz. Viszont ha eltalàltam, az igy többet fizet. Magas kockàzatu jàték.

De mik vannak, folyamat nyertem. A legtöbb körben. Elkezdtek az emberek körém gyülni es nezni ahogy jàtszom.

Es kialakult vmi olyasmi mintha meccset néznének vagy nem is tudom, egyenként drukkolt nekem mindenki, ha elbuktam egy kört, akkor obégatott mindenki, ha megint beobta es nyertem, "Ez az!igen!", pacsik körbe körbe..mindez körülöttem, èrtem, a fejem fölött, velem izgultak örültek meg sirtak, mikor mit.


Ez az emberi összetartàs, vagy nem is tudom minek nevezzem, hogy teljes idegenül velem vannak, nekem uj volt :)

2020. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

*egy szàm ha eltalàltad 36 szorozza a téted.

Azaz 1000 Ft bol egy pörgéssel 36 ezer Ft-od lett, 10.000 Ft bol 360.000 Ft-od.

2020. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jé, te teljesen olyan vagy mint Hófehérke:D mindezt egy 4 éves cuki kislány szájából:)
2020. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!