Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy idegen meglátna meztele...

Ha egy idegen meglátna meztelenül mi lenne az első reakciód?

Figyelt kérdés
Valószínűleg elkezdené takargatni magát az illető, de miért ilyen szemérmes az ember?
2020. júl. 22. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem közügy. Az egyik leges legintimebb dolog. Ami egyetlen egy személyre tartozik arra, akit szeret és akinek átadja magát.
2020. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egyetlen személyre tartozik: rám. Csak akkor láthatnak, érinthetnek meztelenül ha engedem, vagy ha nem tudok gondoskodni magamról mert baba vagyok még, vagy magatehetetlen idős.

Ez azt hittem egy alapvető és nyilvánvaló dolog, amit mindenki tud. Nálam a nemi erőszak ezzel a magatartással kezdődik, hogy "miért vagy olyan szégyellős, bezzeg xy-nak levetkőztél"

2020. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hol látna meg egy idegen meztelenül. Max. edzőterem, uszoda öltözőben fordulhatna ilyen elő, de most olyan helyre nem járok.
2020. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nem vagyok szégyenlős, így én nem takargatnám magam, egy normális ember ilyenkor bocsánatot kér és kimegy, ha meg elkezdene bámulni én rászólnék, hogy húzzon ki.

17/L

2020. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha férfi látna, elhajtanám. Ha nő, az számomra természetesebb. Neki is ilyenje van, nagy újdonságot nem okozok
2020. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát én hogy reagálok ha valaki meglátna meztelenül? :) Teljesen nyugodtan, jó testem van, sokat teszek érte szóval kicsit büszkülnék. Persze megkérdezném hogy amúgy zavarja -e
2020. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy egy idegen megláthasson meztelenül, véletlenül nem fordulhat elő. Csak olyan szituációban történhet meg ahol a saját magatartásommal mondjuk úgy "beleegyezésem" adtam hogy láthasson meztelenül. Pl. egy öltözöben saját elhatározásból vetkőzök meztelenre, egy zuhanyozóban szintén, ha nudista strandra megyek az is saját döntés, csakúgy mint mikor otthon mutatkozom meztelenül. Ezeken a helyeken a meztelenkedés a saját döntésem, így nem lenne semmiféle reakcióm, nem zavarna ha bárki idegen meztelenül lát.

Igazából csak a nem szándékos "benyitások" pl. fürdőszobába, hálószobába, hozhatnak olyan szituációt, hogy valakit hozzájárulása nélkül lássanak meg meztelenül. De akkor az meg nem idegen lesz. Személy szerint engem nem zavarna ez sem, mert nem vagyok szégyellős.

2020. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne, úgyse ismer
2020. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem szokott zavarni,nem szoktam takarni magam hiszen rendszeresen járunk ki a nudira is. Így nem kellemetlen. 41N
2020. júl. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem kezdeném el takargatni, mert ha már meglátta akkor màr nem mindegy.

Meg alapból se vagyok szégyenlős senki előtt, úgyhogy ez van.

21/f vagyok.

2020. aug. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!