Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ősztől és...

Lehetséges, hogy ősztől és télen 3-4-5 hónapos kijárási korlátozások legyenek szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűtlen, annak gazdasági hatása miatt.
2020. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.Esetleg megint egy 1-2 hónapos leállás lehet, szerintem, de ilyen 3-4 hónapok konkrétan öngyilkosságot jelentenének.
2020. aug. 25. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk olyasmi lehetséges, mint más országokban, hogy este 10 után nem lehet senki az utcán. De szerencsére nálunk nem volt és remélhetőleg nem is lesz komolyabb a helyzet, ami miatt szigorúbb intézkedéseket kéne hozni.
2020. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan kamu "kijárási korlátozás", mint ami most volt akár örökké is lehetne és ugyanúgy élnénk, mint most. Tilos volt kimenni, kivéve, amikor indokolt volt. Azt viszont már mindenki szabadon dönthette el, hogy mi indokolt számára és mi nem.
2020. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz. Szigorítások lehet lesznek megint. Pl. határzár szinte biztos, de azt is eltudom képzelni, hogy lakhely elhagyási korlátozás legyen megint. (Pl. a pesti ne utazzon Zalába)

Ezek reális döntések, korlátozások lehetnek, de újabb teljes leállásokra szerintem biztosan nem kell számítani. Egyelőre nincs olyan esetszám, ami ezt indokolná. Vagy ha még is történik ilyen, akkor az cégek egyéni hatásköre lesz, pl. mert egy dolgozó beteg lett. Kollektíven mindenki nem fog leállni, mert az már kiderült, hogy nem két hetes munkafelfüggesztéssel fogjuk megváltani a világot.

2020. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz.
2020. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!