Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos kisbabam teljesen...

6.5 hónapos kisbabam teljesen kikeszit. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már az elején elrontottam hogy nem a kiságyba szoktattsm, úgyhogy ő már az első naptól mellettem alszik. Pár hete már elég szépen ataludta az éjszakát , aztán sajnos lázas beteg lett, 2 napig. Egyfolytában cicizett, nem aludt szinte semmit. Azóta hála istennek meggyógyult, viszont még mindig egész éjjel rajtam lóg. Egyszerűen már nem bírom. 4 napja nem aludtam semmit... Amint kiveszem a szájából egyből felkel. Én vagyok az élő cumija. Cumit nem fogad el. És ez még nem minden. Pár napja elkezdett engem lábtartonak használni. Tehát csak úgy alszik hogy a lábai az én combomon vannak. Nem tudok megfordulni, csak háton fekudthetek különben egyből felkel. Ha leveszem a lábát magamról akkor is felebred. Mit tegyek hogy javuljon a helyzet?

2020. aug. 15. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Fekve szoptatás esetleg? Mármint eleve oldalra fordulva. Én a lányommal első naptól kezdve így alszok, és simán jól elvagyunk éjjelente.
2020. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is fekve szoptatok, de nem tudok úgy aludni hogy ő közben szopizik.
2020. aug. 15. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Én bevállalnék 2-3 ordítós éjszakát azért, hogy megszokjon egy számodra is kényelmesebb alvási szokást. Ezt még olvasni is fájt.
2020. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megerted. Ma éjjel már sírtam is kínomban. Talán 1. 5 órát aludtam összesen, és kb 1000x ramtette a lábát. Nehéz kenyszeresen haton feküdni egész éjjel hogy az ő lábának jó legyen és közben szoptatni. És akkor nem beszélek a borrol a mellemen hogy ezáltal mennyire megnyulott
2020. aug. 15. 10:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam sírni?
2020. aug. 15. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Ne hagyd sírni!
2020. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne hagyd sírni, hanem keressetek más módot, hogy el tudjon aludni. Ez persze sírással jár, de ne hagyd magára. A ringatást kerüld, mert 2-3 hónap múlva az is piszok fárasztó lenne a súlya miatt.

Próbáljátok meg a kiságyat a te ágyad mellé tolni, simogatni, énekelgetni, popsit paskolni, stb.

2020. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 15. 11:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En is vele alszom de xxl babafeszekben van. Annak van pereme így keretek között tartja. Persze ki tud kuszni belőle ha nagyon akar, de annak a peremére ő is ráteszi a lábát meg ilyenek. Nem olcsó cucc az ekkora fészek, de megéri szerintem.
2020. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fúú ez nagyon kemény lehet neked. Az én fiam 9 hónapos,velem alszik. Cicin alszik el este,éjjel elég gyakran ébred és szintén cicivel alszik vissza. De amint elaludt elengedi van hogy el is fordul azonnal a másik irányba és alszik. Jól rákapott a babád erre a dologra. Az hogy máshogy aludjon el vagy esetleg még máshol is az kemény menet az tuti. Nem 2/3 nap sírás,annál sokkal több. Én próbáltam átszoktatni a kiságyba, úgy hogy mellen elaltattam és átraktam. Kb mindig felébredt már akkor amikor felemeltem. Akkor gondoltam ha ő ilyen megmozdíthatatlan baba,akkor kapásból a kiságyba kellene elaludnia. Hát azt az üvöltést,hetekig. Kivettem,megnyugtattam,vissza. Én nem bírtam tovább sem lelkileg sem pedig már fizikailag. Szédelegtem a fáradtságtól,a fiam is kialvatlan volt. Ezért én feladtam. Azóta megint jól alszunk. De én kiveszem a mellem a szájából ha esetleg nem engedi el magától és nem ébred fel rá.
2020. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!