Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5hónapos,már lehet...

Kisfiam 5hónapos,már lehet menni edzőterembe vagy amíg szopizik nem szabad?

Figyelt kérdés
Főként ellipszis trénert,bicikli,futó-séta pad amit használnék.Ti mit gondoltok? Túlzásba nem vinném mert gátmetszésem volt.Meg amúgy sem de nem tudom mindenki mást mond...
2020. aug. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menni mozogni,persze. Én is járok,pedig szoptatok. Van köze egymáshoz? Ezt nem is hallottam még. Az enyém 9 hónapos még mindig sokat szopizik,de heti kétszer meg tudom oldani. És kell is úgy érzem,jól esik,kikapcsol picit.
2020. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen nekem is szükségem van rá.De eddig akikkel beszéltem leakartak beszélni ahogy meghallották,h.szoptatok..de akkor nem foglalkozom velük🙃
2020. aug. 3. 03:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet menni, én 3 hónappal szülés után kezdtem újra edzeni. A trénerem szerint lehet szoptatás alatt is, bár az izomláz miatt megváltozhat a tej íze, és elutasítóbb lehet a baba, de én nem tapasztaltam ilyet, pedig az elején durva izomlázam volt hiába csak fokozatosan csináltam. Ami nagyon fontos, egy jól tartó melltartó, érdemes drága sportmelltartóra beruházni.
2020. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2020. aug. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!