Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne mondjam mindig,...

Hogyan ne mondjam mindig, hogy " elnézést" "bocsánat "?

Figyelt kérdés

Ma az oktatóm is mondta, hogy fejezzem be, nem egy határozott képet festek így magamról.


Bocs, hogy élek pasas vagyok, nem tehetek róla, engem mindig piszkáltak és az lett belém nyomkodva, hogy egy sz4r vagyok.


Egyébként ez miért baj? Senkinek nem ártok, most az, hogy egy önbizalomhiányos nyápic ember vagyok az kit zavar? Nem vagyok sikeres és nem is leszek mint a többi , csak én a drog meg a cigi helyett elnézést kérek.



2020. aug. 25. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
A legegyszerűbb módja, hogy kerülöd azokat a szituációkat, amikor elnézést kellene kérned. Csináld úgy, hogy ne kelljen, ne ronts el semmit, ne okozz csalódást. Ezt azért nem nagy dolog elérni, legyen elég tudásod az adott témában, amihez meg nagyon nem értesz abba ne keveredj bele (legalábbis személyesen).
2020. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Tartsad csukva a szad, es meg a hummogest is keruld el.


Tenyleg faraszto lehet hallgatni. Remelem legalabb bocsanatot kersz, amiert folyton elnezest kersz. :))

2020. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Egy egész társadalom épül erre a személyiségtípusra(Japán) akik egy hangyányit fejlettebbek nálunk....

Egymás totális elfogadása, elismerése, behódolás, alázat, végtelen udvariasság.

Csak az átlagos Magyar tahót idegesíti ez, akik olyan nevelést kaptak(semmilyet) mint egy betonklocni a kert sarkában. Ha viselkedni kell, qrvára rosszul érzik magukat, mert általában a röhej céltáblái lesznek.

2020. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A cím alapján azt mondtam volna hogy javíts az öntisztleteden! De gondolom ezt már tudod.


https://www.youtube.com/watch?v=F_sowKNTL5c&list=PLV2FlMovdA..

2020. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!